Wishlist

Lapa 1 no 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Wishlist

Post  Gunner on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 10:02 am

Brīva vieta jūsu sapņiem par transfēriem. Kurus spēlētājus gribat redzēt savā mīļajā klubā (vai kādā citā), no kuriem tādā gadījumā nāktos šķirties utt. Varētu pat teikt, iztēlojamies sevi trenera vietā.
Un saglabājam nedaudz realitātes izjūtu. Laughing Nesavelkam arī gluži World 11 iekšā.

Gunner

Number of posts : 4119
Dzīvesvieta : Je n'attaque pas mais je me défendre férocement.

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Wishlist

Post  Кризис on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 12:19 pm

Gunner rakstīja:Brīva vieta jūsu sapņiem par transfēriem. Kurus spēlētājus gribat redzēt savā mīļajā klubā (vai kādā citā), no kuriem tādā gadījumā nāktos šķirties utt. Varētu pat teikt, iztēlojamies sevi trenera vietā.
Un saglabājam nedaudz realitātes izjūtu. Laughing Nesavelkam arī gluži World 11 iekšā.

Real vēl vjg Stīviju, to kurš Džerārds, Švainiju un ir ok

vidējā linija:
Kakā - Xabi Alonso, Gerrard, Švainijs

ubrukumā vai nu Didjē vai Milito vai arī ko jaunu

Piem CR - Didjē
Piem CR - Milito

Кризис

Number of posts : 9297
Dzīvesvieta : Lettland

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sky on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 12:29 pm

Ir daži spēlētāji, kurus ļoti vēlētos redzēt Madridē. Tās būs tikai plikas fantāzijas, jo dabā nezinu kam ir jānotiek, lai tas viss kaut uz pusi piepildītos.

Centra aizsargs - Vidičs
Balsta pussargs - Maskerano, dzirdētas baumas, par to, ka Barca reāli met acis uz viņu, kā arī iespējamā pāreja uz Inter...
Uzbrūkošā tipa centra pussargs - Xavi! Jā tas pats, kurš uzaudzis Barselonā. Un ir komandas sirds un dvēsele. Very Happy
Stabils goalscorers - Drogba.

Prom - Diarā (tas, kurš no Mali); Benzemā (diezgan nestabils); van der Vārtu (lielsks spēlētājs, kurš ir pelnījis spēlēt pamatsastāvā, bet tas būtu iespējams tikai citā klubā);
Dudeks (ļoti vecs, labāk kā otro GK turēt kādu jauno talantu no vietējās akadēmijas).

Sky

Number of posts : 4705

http://varenakopa.webs.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  march_2k on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 1:12 pm

Sky, Dudeks jau ir prom, ja pareizi sapratu, līgums beidzies un viss, čau.

march_2k
Admin

Number of posts : 12050

http://footboard.forumexpress.org

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sky on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 1:47 pm

march_2k rakstīja:Sky, Dudeks jau ir prom, ja pareizi sapratu, līgums beidzies un viss, čau.
Taisnība jau nu ir - drīz būs projām.

Sky

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Gunner on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 2:14 pm

Nu uz doto brīdi gribās redzēt vēl vārtsargu ar labiem refleksiem un monstru aizsardzībā, ar Premjerlīgas pieredzi.

Gribās redzēt nigērieti Enjeamu vārtos.
Aizsardzībā labs liekas variants par Gariju Keihilu no Bolton. scratch

Tā kā Bolton grib daudz piķi par Keihilu un ļoti tīko atkal dabūt uz īres tiesībām Vilšēru, varētu taisīt apmaiņu. 10 miljoni + Vilšērs uz pussezonu/sezonu pret Keihilu.

Bet ar vislielāko prieku sagaidītu Silvestres un Almunias izraidīšanu no kluba. jocolor

Gunner

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  march_2k on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 2:28 pm

Alumīnijam arī ir labi refleksi. Vajag pārliecinošu darbību izgājienos, vārtu izjūtu un stabilus nervus.
Enjeama ir third-rate GK, un daži labi seivi, lai arī PK, to nemaina. Piemērotākie GK ir eiropieši vai ar PL pieredzi.
Evertona nupat ir nopirkusi Slovākijas 1. nr. Janu Muhu. No viņiem tgd varētu nocelt Hovardu, bet tā - īpašu ideju par GK nav. Var mēģināt likt tak beidzot Ščečniju vārtos.

Keihila pārejai neticu, kaut gan ļoti gribētos viņu redzēt sastāvā. Jo man šķiet, ka Koscielnijs ir lētāka alternatīva viņam. Nepirka Keihilu, bet viņu. Ja gribētu Keihilu, tad būtu piedāvājuši par viņu tos 15 mio. Un 5 mio par jauna spēlētāja īri uz pussezonu/sezonu iekasēt ir nereāli. Ja kas būs, tad domāju, lētāks cover df.

Ā, un vēl - Kevins Prinss Boatengs no Portsmouth nebūtu slikti.

march_2k
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Gunner on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 2:49 pm

march_2k rakstīja:Alumīnijam arī ir labi refleksi. Vajag pārliecinošu darbību izgājienos, vārtu izjūtu un stabilus nervus.
Enjeama ir third-rate GK, un daži labi seivi, lai arī PK, to nemaina. Piemērotākie GK ir eiropieši vai ar PL pieredzi.
Evertona nupat ir nopirkusi Slovākijas 1. nr. Janu Muhu. No viņiem tgd varētu nocelt Hovardu, bet tā - īpašu ideju par GK nav. Var mēģināt likt tak beidzot Ščečniju vārtos.

Keihila pārejai neticu, kaut gan ļoti gribētos viņu redzēt sastāvā. Jo man šķiet, ka Koscielnijs ir lētāka alternatīva viņam. Nepirka Keihilu, bet viņu. Ja gribētu Keihilu, tad būtu piedāvājuši par viņu tos 15 mio. Un 5 mio par jauna spēlētāja īri uz pussezonu/sezonu iekasēt ir nereāli. Ja kas būs, tad domāju, lētāks cover df.

Ā, un vēl - Kevins Prinss Boatengs no Portsmouth nebūtu slikti.

Ir runas par Samiru Handanoviču. Bet, man par viņu ir pilnīgi tumša bilde. Neesmu skatījies Slovēnijas spēles. Kur nu vēl, Itālijas A Sēriju.
Nu jā, Hovards ar nav slikts vārtsargs. Enjeama liekas, ka varētu būt līderis soda laukumā. Tāds Lēmaniski agresīvs. Vajag kādu, kas izplūkā pretiniekam spalvas pie standartiem arī. Lai nesanāk atkal, kā pēdējā spēlē pret Blackburn, kad Fabianski vienkārši iestūma vārtos nepārtraukti (arī pie goliem). Uzskatu, ka refleksi viņam ir ļoti labi un varētu arī saimniekot soda laukumā. Bet, kas zin, varbūt arī pārvērtēju viņu. Katrā ziņā, Almuniam tādu īpašību pietrūkst. Klusie ūdeņi nav tie labākie, stāvot vārtos Premjerlīgā.

Pēc Koscjelnija (kā, lai, velns parāvis, to vārdu izrunā Laughing ) izteikumiem, neizskatās pēc īpaša pamatsastāva materiāla. Esot jāpiestrādā pie fiziskā smagi. Komandai vajag labu centra aizsargu. Iet jaunajā sezonā ar 3 spēlētājiem tur būtu neprāts. Vēl vienu zaļknābi no "ārpasaules" ar īsti negribētos redzēt. Boltona grib Vilšēru, Arsenal vajag centra aizsargu, var taču panākt vienošanos. Vilšēru viņi tur zelta vērtē.

Lēnāk pār tiltu. Boatenga CV ietilpst divi gadi Totenhemā. Tas krietni tavu vēlmi sarežģī.

Gunner

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  march_2k on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 3:10 pm

Gunner rakstīja:
Ir runas par Samiru Handanoviču. Bet, man par viņu ir pilnīgi tumša bilde. Neesmu skatījies Slovēnijas spēles. Kur nu vēl, Itālijas A Sēriju.
Nu jā, Hovards ar nav slikts vārtsargs. Enjeama liekas, ka varētu būt līderis soda laukumā. Tāds Lēmaniski agresīvs. Vajag kādu, kas izplūkā pretiniekam spalvas pie standartiem arī. Lai nesanāk atkal, kā pēdējā spēlē pret Blackburn, kad Fabianski vienkārši iestūma vārtos nepārtraukti (arī pie goliem). Uzskatu, ka refleksi viņam ir ļoti labi un varētu arī saimniekot soda laukumā. Bet, kas zin, varbūt arī pārvērtēju viņu. Katrā ziņā, Almuniam tādu īpašību pietrūkst. Klusie ūdeņi nav tie labākie, stāvot vārtos Premjerlīgā.

Pēc Koscjelnija (kā, lai, velns parāvis, to vārdu izrunā Laughing ) izteikumiem, neizskatās pēc īpaša pamatsastāva materiāla. Esot jāpiestrādā pie fiziskā smagi. Komandai vajag labu centra aizsargu. Iet jaunajā sezonā ar 3 spēlētājiem tur būtu neprāts. Vēl vienu zaļknābi no "ārpasaules" ar īsti negribētos redzēt. Boltona grib Vilšēru, Arsenal vajag centra aizsargu, var taču panākt vienošanos. Vilšēru viņi tur zelta vērtē.

Lēnāk pār tiltu. Boatenga CV ietilpst divi gadi Totenhemā. Tas krietni tavu vēlmi sarežģī.

Par Handanoviču arī es zinu tikai tik, ka "tipa labs vārtsargs", bet cik labs, hvz.
Nujā, Koscjelnijs tāds patievs izskatās. Tāds Drogba viņu norullēs un nemaz nejutīs, kas viņam pa kājām maisījies. Garu un atlētisku aizsargu vajag toč. Keihils manā wishlistā būtu augstā vietā. Pie tam kaut kā pieklusis viss ar Hangelandu, laikam tur nekā nebūs.
Ja no citām līgām skatās, mayb Īzaks Vorsā (Gana, Hoffenheim) vai Nevens Subotičs (Serbija, Borussia D) būtu ciešami.

Spuri Boatenga biogrāfijā sagādā problēmas Tev, man ne. Diez vai tas ir tāds šķērslis, kādu Tu no tā iztaisi. Cik gadus Kempbels pavadīja Spuros?

march_2k
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Gunner on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 3:30 pm

march_2k rakstīja:
Par Handanoviču arī es zinu tikai tik, ka "tipa labs vārtsargs", bet cik labs, hvz.
Nujā, Koscjelnijs tāds patievs izskatās. Tāds Drogba viņu norullēs un nemaz nejutīs, kas viņam pa kājām maisījies. Garu un atlētisku aizsargu vajag toč. Keihils manā wishlistā būtu augstā vietā. Pie tam kaut kā pieklusis viss ar Hangelandu, laikam tur nekā nebūs.
Ja no citām līgām skatās, mayb Īzaks Vorsā (Gana, Hoffenheim) vai Nevens Subotičs (Serbija, Borussia D) būtu ciešami.

Spuri Boatenga biogrāfijā sagādā problēmas Tev, man ne. Diez vai tas ir tāds šķērslis, kādu Tu no tā iztaisi. Cik gadus Kempbels pavadīja Spuros?

Diezgan pailgi, 9 gadi! Very Happy Bet Kempbels nav Boatengs. Diezvai pats arī mīlētu šādu pāreju. Fani viņu ēstu nost bez sāls. Jārāda būtu tad leģendas cienīgs sniegums, lai viņam te kas izdotos. Kempbelam tas izdevās. Šaubos vai Princis to spētu. Nē, domāju, ka Vengers nav tik tālu vēl galvu atspiedis, lai ar šādiem paņēmieniem vēl tagad bojātu nervus faniem. Kuriem šāds ieraksts biogrāfijā traucē.

Gunner

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  march_2k on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 3:43 pm

Nu man šķiet kaut kādi pāris gadi ne pārāk nozīmīgā lomā (14 spēles 2 sezonu lakā?), lai arī nikno rivals sastāvā, galīgi nekam netraucē - as long as he can do the job. Manās acīs par to satraukties ir pārspīlēti, lai neteiktu vairāk. Un man šķiet arī daļa fanu domās tāpat.
Domāsim pragmatiski. Boatengs būtu pat ļoti jēdzīgs pastiprinājums centra midā. Pompey vajag naudu un būs gatavi pārdot. Pārējam te nav nozīmes. Ir 21. gs. Te nav vietas kaut kādam traibalismam un nepieskaramībai par spēlēšanu kaut kad pie rivaliem.

march_2k
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Gunner on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 3:49 pm

Labi! Wishlist ir wishlist. Piekāpjos!

Gunner

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Farsels on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 5:40 pm

Barsā gribētu Xabi Alonso, bet tas uz doto brīdi nav iespējams Very Happy

vairāk neko tādu īpašu, man patīk katalāņu squads. Nu kko Bisketa vietā gan gribētos un lai Biskvīts paliek otrajā plānā. afro un vēl kādu aizsargu, piemēram, Kjelīni

un, protams, atkal gribētu Tjuramu, R10 komandā Very Happy king kas vairs nav iespējams, diemžēl. Mad

Farsels

Number of posts : 7584

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Farsels on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 5:51 pm

nē nu kreisajā malā vajag kaut ko spēcīgu (ja Ibra netiks pārdots) tur jau kādu laiku atpakaļ gribējās Ribery (kas tagad atkrīt), tagad gribas tur Rubinju iebīdīt.

Farsels

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 6:50 pm

patīk tādas lietas kā Wishlist..
es par savu Juvi esmu diezgan pārliecināts beidzot. ir iepirkti vairāki jauni un labi spēlētāji ar Motu, protams, priekšgalā. pluss Pepe, kuru uzskatu, ka nevajadzētu komentēt, jo paši visi redzējāt, kā viņš spēlēja šajā PK. par cik Bufons nevarēs spēlēt praktiski visu sezonu, tad biju pārliecināts, ka Maningers, kā jau, iespējams, labākais otrais vārtsargs Itālijā, spēs lieliski viņu aizvietot, bet notika kvalitātes ziņā vēl labāka lieta - tika nopirkts pagājušās sezonas Itālijas labākais vārtsargs Marko Storari. tas nedaudz apmulsināja un sabēdināja, jo cerēju, ka Storari uzspēlēs Čempionu Līgā savā klubā, kuru viņs beidzot, pēc Milānas nenovērtēšanas ir atradis, bet nē. lai nu kā, pussezona laika viņam būs. labas ziņas vēl tādas, ka aizgāja Kanavaro un atnāca Bonuči. pagājušajā sezonā diezgan labi progresēja De Čeļje, tāpēc domāju, ka šaubu par to, ka Groso šosezon vairs sākumsastāvā neparādīsies, nav. lai gan vajadzētu vēl labajā malā kādu labu aizsargu. izskatās, ka Kaseresu no Barsas tomēr Juve iegūt nespēs, tas ļoti pasliktina situāciju. pagaidām aizsardzība izskatās draudoša - Mota, Kjelīni, Bonuči un De Čeļje, pluss, rezervē Groso, Legrotalje, Grigera un daži jaunie, kuriem, skatoties uz to, ka pagājušajā sezonā daži jaunie sevi lieliski parādīja, arī nākamajā sezonā varētu tikt pie spēles. bet es ļoti ceru, ka Kaseres tiks iegādāts, jo tad būtu paradīze - Kaseres, Kjelīni, Bonuči, Mota (De Čelje) - ibiomaķ. Juve plāno atkratīties no no vairākiem vecajiem - Legrotalje, Zebinā, Grigera, bet nedomāju, ka visi viņi pametīs komandu, jo vietā iepirkt kādu plānu nav, ja nu vienīgi Kaseres. Legrotalje varētu būt izīrēts, kaut gan viņam varētu tikt dota otrā iespēja, kā nekā pagājušās sezonas sākumā mācīja Kanavāro, kā jāspēlē aizsardzībā. Zebinā grib palikt, bet viņam radušās nesaskaņas ar vadību, bet Grigera nav apmierināts ar savu vietu komandā.
laukuma vidusdaļā arī izskatās viss kārtībā. es gan nezinu, kas notiek ar Melo, nedomāju, ka noriets, bet tomēr ceru, ka viņš saņemsies un atgūs savu kādreizējo spēles mākslu. vismaz tā, kā nospēlēja pagājušās sezonas pirmajā pusē. uz Sisoko tiek liktas lielas cerības, kā arī pats viņš dievina Juvi, tas priecē, bet diemžēl komandu iespējams pametīs viens no tās simboliem Kamoranēzi... lai gan viņa vietā jau ir iegādāts Pepe, bet tik un tā, Pepe nekad nebūs tik labs, cik labs ir Mauro.. Markizio solās būt vienkārši monstrs jau šosezon, Diego, nezinu, manuprāt viņš ir jāapmaina pret kādu jēdzīgāku spēlētāju. kā saspēles vadītājs ir atgriezies no īres talantīgais zviedrs Ekdāls, kas iespējams šosezon atvērsies, tā pat jau pieminētais Markizio, ja nu iedegās Melo centrā kopā ar Sisoko. kāpēc Djēgo nevarētu iedot kā čemodānu par Krasiča iegādi? būtu ideāli, jo pagaidām, lai arī neizskatās, ka kaut kas iet uz priekšu, jo Juvei žēl samaksāt par `1,5 miljoniem vairāk par Krasiču. midā varētu izmantot, kā vingeru arī Landzframi. jauns, bet daudzsološs. ir jau vēl tādi rezervisti, kuri var izšaut, kā Polsens un Tjagu. Melo neražas var nākt par labu abiem, kuri izlasēs nospēlēja lieliski, turklāt Tjāgo lieliski aizvadīja savu īres laiku Atletiko rindās. lai gan viņš pats grib doties prom, tomēr, ja Melo neaiziet atkal, viņš būtu ideāls aizvietotājs. vēl ir arī Salihamidžičs, kurš ir iespējams lieliskākais dziļais rezervists A Sērijā, kā arī, kurš netaisās pamest Juvi. bet lielākā kļūda drošvien būs Džovinko atdošana.... ir vairāki varianti, kur viņš varētu doties, pastāv arī variants, ka viņu varētu apmainīt pret kādu citu A Sērijas spēlētāju, kā Pacini, vai Paladino. bet nu... lai nu kā, mids izskatās diezgan labs - centrā Melo (Tjāgo), Sisoko (Polsens), pa labi Pepe (Lanzframe, Kamoranēzi, ja nu, paliks), pa kreisi Markizio (ja paliks, tad Džovinko, vai Krasičs, ja atnāks) un saspēles vadītājs, vai zem uzbrucējiem spēlējošo pussargu Juvei daudz, bet pagaidām izskatās, ka tomēr paliks Djēgo, bet viņa vietā var nospēlēt daudzi, piemēram, jau pieminētais Lancframe, Pepe, Ekdāls, Tjāgo, Markizio, Krasičs (ja atnāks), Del Pjēro, nu un vēl vairāki. ar centra uzbrucējiem gan tā švakāk. izskatās, ka komandu pametīs Jakvinta. neskatoties uz to, ka pagājušajā sezonā viņš bija labākais Juves uzbrucējs, tomēr ar viņu nerēķinās, bet ar Amauri gan rēķinās... treneris grib iedot otru iespēju Amauri. paliek arī Trezegē, Paskato un daži jaunie. bet sakarā ar centrāliem uzbrucējiem Juvei plāni vēl ir. gan Pacini, gan Huntelārs, gan Suaress, gan Forlāns, gan Tores... eh, runu ir daudz, bet izskatās, ka uz priekšu nekas īpaši nebīdās.
lai nu kā, īsts višlists te nav, bet es ceru, ka vienkārši treneris ieguldīs ļoti daudz, jo spēlētāji ir ļoti labi, nav tā saikne, kura liek tiem labi spēlēt. ir pamatigi pastiprināta aizsardzība, kas bija pagājušās sezonas vājais posms. mans favorītsastāvs skatoties reāli uz šodienas situāciju ir tāds:
Bufons
Mota - Kjelīni - Bonuči - De Čeļje
Kamoranēzi - Melo (Tiago) - Sisoko - Markizio
Diego - Pepe

bet, ja pafantazē, izrietot no baumām, tad:
Bufons
Kaseres - Kjelīni - Bonuči - Mota (De Čeļje, Saņja, Legrotalje, Zebinā, Boka)
Kamoranēzi - Markizio - Sisoko - Krasičs (Djēgo, Melo, Drente, Tjāgo, Ekdāls, Džovinko)
Pepe - Forlāns (Del Pjēro, Lancframe, Amauri, Martiness, Pacini)

eh, nu es baigais.

termometrs

Number of posts : 25836
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sky on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 6:59 pm

OMG! Termo, cik ilgi rakstīji?! affraid

Barca7, dod mums Xavi, pretī saņemsi Xabi! Cool

Sky

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 7:01 pm

eh, diezgan pailgi. Neutral too white and nerdy, bet, ko darīt, ja patīk.

termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sky on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 7:03 pm

termometrs rakstīja:eh, diezgan pailgi. Neutral too white and nerdy, bet, ko darīt, ja patīk.
Viemnēr esmu apskaudis drukātājus. Man ātri piegriežās sist pa taustiņiem, tādēļ parasti izvairos rakstīt ko garu.

Sky

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 7:06 pm

Sky rakstīja:
termometrs rakstīja:eh, diezgan pailgi. Neutral too white and nerdy, bet, ko darīt, ja patīk.
Viemnēr esmu apskaudis drukātājus. Man ātri piegriežās sist pa taustiņiem, tādēļ parasti izvairos rakstīt ko garu.
es gan neprotu īsi rakstīt. vienmēr, kad gribu uzrakstīt kaut ko īsi un kodolīgi, tik un tā sanāk palags un diezgan murgains.

termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Gunner on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 7:10 pm

termometrs rakstīja:es gan neprotu īsi rakstīt. vienmēr, kad gribu uzrakstīt kaut ko īsi un kodolīgi, tik un tā sanāk palags un diezgan murgains.

Ar mani ir pilnīgi tas pats!

Gunner

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 7:11 pm

Gunner rakstīja:
termometrs rakstīja:es gan neprotu īsi rakstīt. vienmēr, kad gribu uzrakstīt kaut ko īsi un kodolīgi, tik un tā sanāk palags un diezgan murgains.

tad jau varēsim viens otru atbalstīt, ja nu kas. Neutral

termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Gunner on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 7:13 pm

Ev, termometr, vari sniegt īsu Samira Handanoviča raksturojumu?

Gunner

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Gunner on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 7:15 pm

termometrs rakstīja:
Gunner rakstīja:

tad jau varēsim viens otru atbalstīt, ja nu kas. Neutral

Aha! Wink

Gunner

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 7:38 pm

Gunner rakstīja:Ev, termometr, vari sniegt īsu Samira Handanoviča raksturojumu?
ā, es lasīju Jūsu postus un tieši nodomāju, ka es nedaudz varētu pastāstīt par viņu, bet aizmirsu.
viņš ir tiešām ļoti labs un stabils vārtsargs, kurš izskatās, ka progresē ar katru sezonu un ne cik agri nesāks regresēt. viņš ir no tiem, kuri spēlē kā pēc grāmatas, proti, dara visu pēc iespējas ideālāk un pareizi. kļūdās ļoti reti, bet dažreiz sanāk kļūdīties. vieglus vārtus iekšā nelaiž, bet mēdz izvilkt patiešām "dead-ball". tāds, Kasiljasa tipa vārtsargs. es domāju, ka šajā PK viņš nebija savā optimālajā formā, jo, lai gan viņš bija stabils un labs, tomēr vismaz divos no visiem ielaistajiem vārtiem viņs vēl varēja pacīnīties vairāk. bet kopumā Arsenālam viņš tiešām būtu ideāls vārtsargs uz ilgu laiku. ļoti stabils un precīzs izgājienos, neiet izgājienos, kad nav pārliecināts. labs augums un laba reakcija. par pozīcijas izvēli gan grūti spriest, jo dažreiz sanāca redzēt nelielas pozicionālas kļūdas, bet tieši viņa garais augums un lieliskā reakcija ļauj viņam būt vienam no trim labākajiem vārtsargiem A Sērijā.

termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Farsels on Sestdiena Jūlijs 10, 2010 8:08 pm

Sky rakstīja:OMG! Termo, cik ilgi rakstīji?! affraid

Barca7, dod mums Xavi, pretī saņemsi Xabi! Cool

nekad mūžā!

Farsels

Atpakaļ uz augšu Go down