Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Post  Captain Buk on Ceturtdiena Jūnijs 15, 2017 7:57 am

Džidžī jau tajā līmenī nespēlēja, uzreiz uz senioriem pārgāja. Kā iesāka sniegotajā Maskavā, tā poņeslosj.... un pabeigs vasarā kaut kur Maskavā pēc gada.

Age : 28
Dzīvesvieta : Mainījies...

Post  Lukstins88 on Ceturtdiena Jūnijs 15, 2017 9:46 am

termometrs rakstīja:Džidžī

Bufons 1996. gadā bija izlasē, bet nepiedalījās nevienā spēlē, bija Pagotas dublieris
avatar
Lukstins88

Age : 28

Post  velnciemietis on Piektdiena Jūnijs 16, 2017 8:09 pm

Poļu tv kā mājinieki translē EURO U21 čempi, tad nu domājams, ka fonā būs ieslēgts tv visu čempja laiku.
Pagrūts formāts itkā 3 grupas, bet iziet tikai grupu uzvarētājās un labākā 2. vieta uzreiz uz pusfinālu. Jākapā jau no pirmās dienas, nevar tā gurķoties kā lielās izlases EURO pagājušovasar Smile

Post  velnciemietis on Piektdiena Jūnijs 16, 2017 11:52 pm

Grūti gāja saimniekiem itkā iesita golu 1. minūtē, bet slovāki nodominēja midā unn praktiski kontrolēja maču visu tā garumā kopš panāca 1-1 ap 20. minūti. Viennozīmīgi poļiem Zeļinskis šajā pasākumā pietrūks ko apliecināja jau šis zaudētais mačs slovākiem 1-2
avatar

Post  velnciemietis on Sestdiena Jūnijs 17, 2017 10:21 pm

Portugāļus ar serbiem neskatījos, bet te spāņi dušī Maķedoniju jau 3-0. Skaisti goli gan Saulam, gan Asensio.

Vispār solīds sbors savācies spāņiem uz šito turnīru:

P.s. vēl par Sančesa regresu: Renato Sanches starts on the bench for Portugal's U21's less then a year after being named the Young Player of the Tournament for Euro 2016.
avatar

Post  velnciemietis on Sestdiena Jūnijs 17, 2017 10:48 pm

Šis ar labs: Saul Niguez opens the scoring with a casual bicycle kick as you do. Spain have £20m players chilling on the bench for fun, madness.
avatar

Post  velnciemietis on Sestdiena Jūnijs 17, 2017 11:42 pm

Asensio iesit hettriku maķedoniešiem un haips var sākties: Marco Asensio is the truth, guys. If Cristiano Ronaldo leaves he could well develop into the Bernabeu's new king. #U21EURO
avatar

Post  velnciemietis on Svētdena Jūnijs 18, 2017 9:50 pm

Bez uguņošanas vācieši tiek galā ar čehiem. Daudz kas izšķirsies no tā cik labs midā būs Arnolds, izskatās, ka viņš ir diriģents midā kaut arī rezultātu taisa Maijers

march_2k rakstīja:

Nu es tādā ziņā, ka nespēlē pie galvenās komandas Konfederācijas kausā, tomēr sēdēšana uz Bayern sola dara savu, sevi apliecina šeit, pagaidām iznākot tikai uz maiņu Smile
avatar

Post  velnciemietis on Pirmdiena Jūnijs 19, 2017 11:46 pm

Satura ziņā poļiem mačs pret zviedriem dejavu no piektdienas mača pret slovākiem tik šoreiz beigās izdodas izraut neizšķirtu 2-2...
avatar

Post  velnciemietis on Otrdiena Jūnijs 20, 2017 9:46 pm

Serbiem ar maķedoniešiem sanāca redzēt visai aizraujošas pēdējās minūtes ~15 tagad uzmetīs aci spāņiem ar portugāļiem, praktiski šī mača vinnētājam pusfinālā vajadzētu tikt...

avatar

Post  velnciemietis on Otrdiena Jūnijs 20, 2017 10:08 pm

4 cilvēki nespēj uztaisīt sodu uz Saulu, kurš uzsit no metriem 18 un ar rikošetu panāk 1-0 spāņu labā
avatar

Post  velnciemietis on Otrdiena Jūnijs 20, 2017 10:45 pm

Sajūta tāda, ka Sandro Ramiresam puslaikā pret portiņiem vairāk sitienu pa vārtiem nekā kādas Malagas mačā kopumā Smile
avatar

Post  velnciemietis on Trešdiena Jūnijs 21, 2017 8:00 pm

Čehiem situācija liek šodien spēlēt daudz agresīvāk nekā pret vāciešiem, tad nu 1-0 vadība pēc 1. puslaika pār itāļiem

Principā ar lielisku cīņassparu un ar labu spēli midā atņemot visai daudz bumbas itāļiem tiek pie uzvaras 3-1
avatar

Post  velnciemietis on Ceturtdiena Jūnijs 22, 2017 12:02 am

Vāciešiem negāja viegli ar dāņu uzveikšanu sevišķi jau 1. puslaikā, bet nu tagad pēc 3-0 uzvaras mačā pret itāļiem šķiet, ka viņiem neko vairs nevajag, lai būtu pusfinālā
avatar

Post  velnciemietis on Otrdiena Jūnijs 27, 2017 7:00 pm

1. pusfināls:
avatar

Post  velnciemietis on Otrdiena Jūnijs 27, 2017 7:19 pm

Uhh Abrahamam ideāli uz galvas noliek bumbu, bet šamais sit virsū vārtsargam, aktīvāks sākums angļiem pagaidām

Meijers piespēlē brīvajā zonā ieskrējušajam Toljanam, kurš centrē un Selke no vārtu priekšas ar galvu panāk 1-0 vāciešiem

Ātri angļi atspēlējas pēc stūra sitiena Grejs ar kādu trešo piegājienu panāk 1-1

Jau 2-2 Smile Angļi izvirzijās vadībā, bet vācieši atspēlējas Haberers malacis nebaidās uzņemties iniciatīvu

Un seko pagarinājums

Vācieši pagaidām izskatās, ka vairāk negrib pendeļu sēriju

Pikfords Amiri pendeli aizskar, bet nu vāciešu vārtsargs primitīvi visu laiku uz vienu pusi leca un ar to pietika, lai vinnētu sēriju Very Happy