termometrs rakstīja:starp citu ļoti patika Nagučeva komentārs pie Spuru nopelnītās otrās pendeles:

Man šķiet, ka mans tēvs kaut ko līdzīgu nesen teica par afrikāņu inteliģenci futbolā. Šajā ziņā esmu neitrāls.

Dzīvesvieta : Torņakalns

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  velnciemietis on Otrdiena Februāris 13, 2018 11:07 pm

termometrs rakstīja:
vēl lielākā šokā viņi ir par to, ka izrādās visur ārpus Anglijas aizsargi patiesībā aizsargājas un tāklo. praktika, kas Anglijā ir aizliegta ar likumu un ietekmētiem tiesnešiem un iebiedētiem aizsargiem, lai lielie klubi kačātu sev statistikas.

Lol lai nu kur, bet nu tieši Anglijā lieliem klubiem grūti ar statistikas kačāšanu un arī mazie klubi daudz nepiekāpīgāki. Arī teklošana šķietami daudz agresīvāka tieši Anglijā.
avatar
velnciemietis

Number of posts : 18618
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Post  velnciemietis on Otrdiena Februāris 13, 2018 11:11 pm

Gundogans ieliek otros Bāzelē, cenšās dikti, jo tribīnē maču vēro Joahmis Lēvs Very Happy MCity vadībā 4-0.
avatar

Post  Hosa on Otrdiena Februāris 13, 2018 11:14 pm

Principā man simpatizē "Spurs" demonstrētais futbols. Varbūt ne tik daudz šajā spēlē, cik kopumā. Nezinu, varbūt manām simpātijām pret žīdiem ir saistība ar manu "Jēzus vecumu"? Very Happy
avatar
Hosa

Age : 33

Post  velnciemietis on Otrdiena Februāris 13, 2018 11:15 pm

Nezinu vai tur sods bija jādod, bet sodiņu Eriksens ieliek appišot Bufonu un 2-2
avatar

Post  Hosa on Otrdiena Februāris 13, 2018 11:16 pm

Eriksens ir Eiropas spīdeklis, to nevar noliegt.
avatar
Hosa

Age : 33

Post  termometrs on Otrdiena Februāris 13, 2018 11:38 pm

velnciemietis rakstīja:

Tu smejies? kad Tu pēdējo reizi esi tāklu redzējis EPL, kurš nebeidzas ar daivu un dzelteno tākleram? tur tak visi aizsargi ir tā pārmīzuši, ka neiet čelindžos. pateicoties tādiem Pepiem, kuri raud par katru tāklu un saka, ka tiesnešiem tie ir jāaizliedz. sen jau tie laiki ir pagājuši, kad EPL bija tāklu zeme.
avatar
termometrs

Number of posts : 28887
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Post  termometrs on Otrdiena Februāris 13, 2018 11:39 pm

Eriksens ir lielisks. bet ko nu slapinaties, gols no rikošeta pēc pilnīgi debīla lēmuma pacelt kāju sieniņā, kad bumba iet vārtsarga zonā. cik mēs tādus esam ielaiduši, jebal. kad Bonučī, jeb king of rikošeti aizpisa, tad jau nopriecājos, ka vismaz savos beigsim sist. nē. gols - pļuha un Bufons gāja uz Eriksena bumbu, kura nebija laba, bet tieši pa vārtu vidu. rikošets visu izdarīja.

avatar
termometrs

Post  termometrs on Otrdiena Februāris 13, 2018 11:43 pm

divējāda sajūta. protams, debīli izlaist 2:0 vadību mājās, bet spēle bija laba un Spuras bija pelnījuši. lai gan mēs arī bijām vēl divus golus pelnījuši un šeit Igvainam ir jāpasakās tik pat daudz par neiesistajiem goliem kā par iesistajiem goliem. kopumā, 90 minūšu garumā bijām labāķi un bīstamāki, bet pārforsējām ar atsēšanos pie 2:0. tā nevar mājās darīt. tas man nepatīk. esam jau vairākkārtīgi tā iekrituši pagātnē.

Igvains bez Dibalas ir puse no spēlētāja kontru fubtolā. Dibala būs liels ieguvusm atbildes mačā.
avatar
termometrs

Post  Hosa on Otrdiena Februāris 13, 2018 11:51 pm

Atbildes spēlē vajag izmantot savus momentus un viss būs kārtībā. Allegri nedaudz jāsakārto spēle, jo Anglijā viegli nebūs. Bet neviens jau nesolīja vieglu dueli.
avatar
Hosa

Age : 33

Post  velnciemietis on Trešdiena Februāris 14, 2018 12:25 am

Moška ar Čempionšipu sajaucu What a Face Bet nu tik un tā statistika kačāšana lielajiem klubiem tādēļ Anglijā nenotiek tik ļoti
avatar

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 14, 2018 9:12 am

kā nenotiek, ja goli tiek sisti situācijās, kad CD vai GK vienkārši nomīž izdarīt savu darbu, noriskēt ar laicīgu tāklu, lai nedabūtu pendeli? vārtsargi neiet 1vs1 ārā, CD neiet last chance čelindžos, kuros Juve vakar kādas 5 reizes gāja. nu teiksi, ka tā nav? goli tuvajos stūros,, individuālās parādes, tas viss ir tas, kas ļauj City sist tik daudz, cik tie sit. šosezon pārējiem top klubiem ir impotenti uzbrukumā, tāpēc tik labi tas neatspoguļojas statistikas kačāšanā, cik tas atspoguļojas tādu aizsargu kā Šoukross, Viljamss utt degradācijā. aizsargi, kuri bija labi tieši sava cīņas spara, atlētisma un cīņā līdz galam vairs nevar atļauties spēlēt savu spēli, jo katrs mazs kontakts nozīmē pārkāpumu. bet kā aizsargi, kuri nav agresīvi un fiziski viņi nav labi. tas pats ar Stounsu.
avatar
termometrs

Post  march_2k on Trešdiena Februāris 14, 2018 11:24 am

kā bērnus individuāli vnk pirmajā puslaikā izmasēja. Spuras ir taktiskākā Anglijas komanda un taktiski/tehniski viņi ir vnk izvaroti no pilnīgi ikdienā nelokāmas Juves.

izbrīna tas, ka brīžiem Juves stabilie aizsargi pazaudē koncentrāciju. pirms Keina gola vairākas epizodes bija, kad jau pēdējais tākls bija 'būt vai nebūt' līmenī. beigās iekritām debīlā golā.
nu, protams, Igvainam bija jāsit jau tas kontrauzbrukums, kur nu vēl pendeli pēdējā minūtē. hujova. 3:1 būtu pavisam derīgāk. nezinu, ko iesāks Alegrī. ļoti interesanti būs. bet īsti gaidīt kontras nevajadzētu. 2:1 mājās mums nav labvēlīgs.

Keins sācis aktīvi daivot. tas neko labu neparāda par viņu.
Ja par pirmo taimu, tad - wut?
Jūs 10 minūtēs izdarījāt veselas spēles darbu. A pēc tam 30 minūtes pavadījāt piespiesti pie vārtiem un uztaisījāt 2 uzbrukumus, no kuriem vienā dabūjāt pendeli. Tas ka Juve tur defu, ir redzēts 101 reizi. Bet te jūs atšķirībā no citām reizēm laidāt Spuras cauri un diezgan daudz pie tam.

Keins un niršana. Man šķiet, ka šogad statistiski visvairāk controversy par niršanu EPL ir no Spurām. Lielā mērā Keins un Alli. Bet par viņiem analītiķi nerunā, jo angļi. Vengers pirms derbija pacēla tēmu, ka "angļi labi mācās (daivot)".

A otrajā taimā jūs vispār neizdarījāt neko.

termometrs rakstīja:1. divējāda sajūta. protams, debīli izlaist 2:0 vadību mājās, bet spēle bija laba un Spuras bija pelnījuši. 2. lai gan mēs arī bijām vēl divus golus pelnījuši un šeit Igvainam ir jāpasakās tik pat daudz par neiesistajiem goliem kā par iesistajiem goliem. kopumā, 90 minūšu garumā bijām labāķi un bīstamāki, bet pārforsējām ar atsēšanos pie 2:0. tā nevar mājās darīt. tas man nepatīk. esam jau vairākkārtīgi tā iekrituši pagātnē.

3. no otras puses - Spuras mājās spēlēs tieši tādu fubtolu, kādu mums vajag - centīsies dominēt un savu fanu priekšā ies uz priekšu. Juve tikmēr spēlēs savu spēli - uz kontrām. būs interesanti. we are in for a good game.

4. man sāk patikt Duglas Kosta. reti tas notiek, taču viņš sāk atgādināt to spēlētāju, kuru tik ļoti haipoja, kad viņu ņēma Bavārija. Alekss Sandro arī izskatās, ka ir atguvis formu pēc grūtās vasaras. abi divi vienā flangā izskatās ļoti draudīgi.
1. Pie 2-0 Spuras bija nokdaunā, bet tad jūs ielīdāt savā pusē un paši ielaidāt viņus spēlē. Spurām pelnīts rezultāts un parādīts raksturs.
2. 100% momentu realizācija? Takova ņebivajet.
3. Rezultāts ir jums par sliktu. Spurām der 0-0 un 1-1, viņi var arī vilkt laiku.
A jums vajag golu un tādā situācijā jūs bumbu atdosiet Spurām un spēlēsiet uz kontrām?
Arī, ja iesitīsiet pirmie - esat tik droši, ka noturēsiet? Jūs jau savā laukumā uz kontrām spēlējot ielaidāt 2 golus. Šitas mani uztrauktu visvairāk.
4. Kosta patika, jā.
avatar
march_2k
Admin

Number of posts : 12873

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 14, 2018 12:20 pm

whats your point? pateici pirmajā cēlienā visu to pašu, ko es. neko neapgāžot no manis teiktā. varēji vnk piekrist, vai netērēt tinti.

patika Raitija citāts par Keinu diskusijā par to, vai viņš daivoja spēlē pret Liverpūli, kad Raitijam uzprasīja, vai pēc visa teiktā un spriestā un tā, ka futbols mainās, Keins daivoja: "whee.... i would like to say, but he's English ..." par ko visi sāka smieties. bet tā ir taisnība. katrā BBC raidījumā 70% no segmentiem ir veltīti Keina saukšanai par "best in the world". pēdējās kārtas raidījumā visu raidījumu runāja par to, ka Keins ir labāks par Kavānī un Suarezu kā Nr9, tai laikā, kad pārējām spēlēm neveltīja laiku vispār.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 14, 2018 12:22 pm

otrā tēze - vēl lielāks Cpt. Obvious par to, ko jau teicu. Mārč, saņemies. mēs tik pat labi varētu apprecēties un diskutēt par vienām lietām dažādos vārdos un izlikties, ka tas ir ļoti interesanti.

1. lieliski izspēlētu FK
2. divām pendelēm pēc stulbiem tackliem.

Ar to spēlei jau bija jābeidzas. Parasti pret Juvi tas tā arī notiek.
Bet ne šoreiz, jo jūs pamanījāties ielīst savā laukuma pusē un sev neraksturīgi bieži izlaidāt viņus cauri. Un diezgan likumsakarīgi arī ielaidāt. Tehniski/taktiski pārspējāt Spuras, not really.

Pēdējo reizi labojis march_2k Trešdiena Februāris 14, 2018 2:44 pm; labots 1 reizi
avatar
march_2k
Admin

Post  march_2k on Trešdiena Februāris 14, 2018 2:44 pm

Un šeit
Jā, spēle tāpat kā šī solās būt laba
Bet Spuras totāli nespēlēs jums vajadzīgu futbolu. Ja jūs mājās uz kontrām spēlējot ielaidāt 2 golus...
Tad es neredzu, kādā veidā jūs izbraukumā sagaidāt atspēlēties, izmantojot to pašu taktiku, kura neattaisnojās jau savā laukumā.
Ja jūs atsēdīsieties pie saviem vārtiem tāpat kā Turīnā, Spuras jūs Vemblijā nodušīs. Ja nu vienīgi palīdzēs Dibalas un Kvadrado atgriešanās laukumā.

avatar
march_2k
Admin

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 14, 2018 2:46 pm

march_2k rakstīja:Ja Tu neredzi counter-pointu Tavam postam, grūti palīdzēt.
OK, I'll try to spell it out for ya

Tu runā par pavisam citām lietām, kuras es saku. saprotams, ka futbola rezultātu veido iesistās bumbas un momenti, kas pie tā noved, bet es nerunāju par to. es runāju par spēli kopumā, ko Tu atsakies redzēt. tā vietā turpini teikt to, ko jau teicu pats.
mans 'izmasēja' posts neiet kopā ar Tavu statistikas/obvious postu. tas nav counter points, kā Tu saki.
avatar
termometrs

Post  march_2k on Trešdiena Februāris 14, 2018 3:52 pm

Da beidz. Tu lej kkādus ūdeņus vnk tagad.
Jūs 10 minūtēs izvirzījāties vadībā ar 2-0 un atlikušajā laikā 1. uztaisījāt 2 uzbrukumus un 2. pakāsāt visu pārsvaru.
Par kādu "spēli kopumā" Tu vēl vari runāt?
avatar
march_2k
Admin

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 14, 2018 5:23 pm

bļa, tā nav spēle, ko Tu komentē! jebal, EPL viss sākas un beidzas ar uzbrucējiem, bet ne jau ČL. 10 minūtēs mēs izveidojām rezultātu, bet tad atsēdāmies, taču nevienā brīdī nezaudējām kontroli līdz kādai 35-40 minūtei, kad Spuras sāka diezgan aktīvi spiest, jo cerēja, ka nogursim, kā dēļ arī dabūja pendeli (kredīts viņiem). bet spēle, bļaģ, nebeidzās pie iesistiem vārtiem. 10 minūtēs bija izdarīts rezultāts, kas ļāva mums sēsties zemē un spēlēt savu spēli, kurā mēs neuzbrūkam un nekontrolējam bmbu, bet joprojām spēlējam savu spēli. un rezultāts tam bija sekojošs:
- pilnīga kontrole aizmugurē - Spuras ar visu savu aktivitāti neizveidoja nevienu momentu un pat tuvu tam nebija - mūsu aizsargi novāca visas pēdējās bumbas, neļāva krosot, bloķēja visus sitienus un spēle norisinājās ap soda laukumu un līdz Keinam bumba nonāc tikai tad, kad viņš gāja uz LM pozīciju;
- mēs gājām deadly kontrās, gandrīz visas no kurām nonāca līdz Spuru soda laukumam, viens no tiem gandrīz 100% moments Igvainam, kad aizsita garām, otrs iegūtā pendele, bet lielākotiess tieši Dibalas neesamības dēļ nespējām šo taktiku izmantot plašāk, jo paši redzējāt, ka Igvains saņēma bumbu ap centra laukumu un viņam nav ātruma, lai pašam aizskrietu ar bumbu līdz soda laukumam. arī Mandžukičs tam ir par smagu, tāpēc kā CF vispār nespēlēja. Dibala šajā pozīcijā nes bumbas kontrās vai nu Igvainam, vai arī Kvadrādo, kura arī nebija, līdz ar to mūsu labaias flangs arī bija tukšs.

tagad redzi manu pointu un 'spēli' par kuru runāju?

par otro periodu - no fucking questions. Spuras parādīja lielisku karakteru, Igvains pēc neiesistās pendeles ne tikai fiziski, bet arī morāli izpumpējās un pat necīnījās priekšā, Mandžam bija trauma un maiņā nebija ko sūtīt, tāpēc tad, kad mums bija jāiet uz priekšu, viss ko mēs varējām darīt bija laist DM Sturāro.
un arī tas nav attaisnojums, jo par otro puslaiku kredīts Spurām, kuras bija nenolaidīgas, bet mēs nebijām slikti. mēs turpinājām spēlēt savu spēli un bijām labi. mēs izveidojām vairāk momentu par Spurām arī otrajā puslaikā, savācām vairāk kornerus otrajā puislaikā, nekā Spuras par visu spēli (viņiem 4 bija uz brīdi, kad mums bija pirmais), katrs no tiem bija bīštams, btw, mēs turpinājām iet labās kontrās. Juve nebija slikta, Juvei nepietika spēka resursa, bet, ARGUABLY, turpināt spēlēt otro puslaiku tāpat kā mēs to darījām pirmajā pie 2:0 MĀJĀS nebija tā labākā taktika. par ko jautājumi Alegrī. no otras puses - ja nav ko likt Mandžukiča vietā blakus Igvainam, kad manāmi zudis ātrums priekšā, tad varbūt citu variantu arī nebija...
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 14, 2018 5:25 pm

saprotams, ka 2:2 nevar derēt mums. par to nevienā brīdī neiet runa, nesaprotu, nafigam tas jāizceļ. viss ko saku ir tas, ka atbildes mačam ir milzīgs potenciāls būt labam. protams, var sagaidīt, ka Spuras sēdēs un aizsargās 2:2, kam es neticu. bet Spuras ir sitamas un to mēs arī redzējām vakar. tāpēc gan jau Juvei savas iespējas būs.
bet spēle var būt daudz interesantāka, nekā tā var būt neinteresanta. saki vēl ,ka tā nav. ja Juve Londonā dabūtu 2:2, tad otro spēli varētu arī neskatīties. bet 2:2 aizvests no Turīnas padara šo dueli par vēl krutāku.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 14, 2018 5:29 pm

btw, kas notika ap 35-40 minūti es nezinu, bet tieši tad manāmi Juves aizsargi sāka izrādīt koncentrācijas kritumus. tādas bumbas pēc kuras iesita Keins tika pārtvertas visu 35 minūšu laikā, bet uz Keina golu tādas bumbas sāka sprausties cauri. sāka manāmi neuzķert bumbas. es nezinu, kas tas ir - Kjelīnī vecums, kopējs CB līnijas vecums, vai vēl kas, bet tas bija sistemātisks nobrukums un līdz Keina golam gols brida tieši tādā veidā. Spuras turpināja uz to spiest un izspieda. kredīts viņiem. bet līdz tam viss strādā perfekti tāpat kā tas strādāja 2015. gadā, kad sitām Real, Borusiju un 2017., kad tieši tāpat sitām Barsu. tas ir galvenais jautājums un galvenais rādītājs, kas vakar salauza spēli.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 14, 2018 5:34 pm

bet Tu, Mārčs, kļūsti par klasisku EPL faneli, kurš uzskata, ka labākie ir tie, kurus ir vieglāk redzēt, kuri vairāk kontrolē bumbu, smukāk vadās, utt. tas arī bija mans points, ka tas nav rādītājs. vakar Juve bez bumbas pirmajā psulaikā bija galvas tiesu pārāka par Spurām un 3:1 uz 45. minūti būtu pelnīts un lielisks rādītājs tam. bet otrajā puslaikā, lai arī Spuras bija labākas nekā VIŅAS bija pirmajā, viņas nebija tik ļoti labākas par Juvi. spēle bija līdzīga ar viņu kontroli, mūsu momentiem. tā ir kopējā spēle, nevis 2:0 uz 10 min un 2:2 uz 90. tā neviens neskatās futbolu, kur nu vēl runā par to.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Trešdiena Februāris 14, 2018 5:41 pm

btw, visi ir tādā ahujā no Spurām (masīvākais kredīts, jopta, no jums visiem es par Spurām topīju daudz vairāk), bet neviens īsti neatcerās kāda patiesībā spēle bija līdz Spuru otrajam golam, kurš nāca no sodiņa.... par kādu pārsvaru, dominanci, lielisko spēli mēs varam runāt, kad tas sodiņš nebija nopelnīts par pēdējās cerības pārkāpumu, no izmisuma esot zem spiediena. tas bija parasts uzbrukums momentā, kad, starp citu, Juve bija lielākā spēles kontrolē par Spurām. mēs tajā laikā izveidojām vairākus momentus - Bernadeskī bīstami sita un mēs izpildījām 2 stūrus, kuros Juves spēlētāji tika pie bumbas Spuru soda laukumā. tas bija spēles moments un Eriksena lieliska izpildījums ar lielu veiksmes daļu, bet tas nenāca no kaut kādas Spuru lieliskās spēles, vai mūsu '2:2 izlaišanas'. tas bija lielisks neizšķirts un abas komandas nopelnīja savu punktu.