Lapa 7 no 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Re: Bundesliga sezona 2017/18

Post  dainissimo on Sestdiena Novembris 18, 2017 12:08 pm

Piespēļu karte rāda, ka Dortmundes mids vakar neeksistēja. No uzbrukuma viedokļa

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 18, 2017 12:43 pm

nu, futbola vakar tur nebija. vācieši kā tādi smadzeņu pārmazgāti nacisti piepilda visu stadionu un sēž kā PSRS pilsoņi Metalikas koncertā nezinādami, ko darīt, jo baidās piecelties, ka tik snaipers nenošauj par nācijas nodošanu. Bunde progresēja pateicoties krutiem ārzemniekiem, bet ko līdz viņi tos izšāva un izdzina un saaudzināja uz kkādiem patriotisma steroīdiem savējos, vāciešu spēlētājus, trenerus un vadītājus, tā līga ir kļuvusi par plastmasu. ne emociju, ne dzīvības, nekā tur nav. futbols sūkā peni, atmosfēra it kā ir, bet tai pat laikā nav. hz, man Vācija asociējas ar kkādām 3d brillēm, kad tu it kā piedzīvo realitāte, kura patiesībā nav. tie cilvēki neeksistē un viņu uzvedība un praktiskums ir kkāda Utopija tajā pašā laikā teicoša: "ideāls, bet nedod dievs tā dzīvot."
avatar
termometrs

Number of posts : 28887
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Post  velnciemietis on Svētdena Novembris 19, 2017 11:50 pm

Obamejangs tajā mačā pret Štutgarti vispār pieteikts nebija, ķip sabotē un grib prom no Dortmundes kluba. Tik nav skaidrs uz kurieni
avatar
velnciemietis

Number of posts : 18618
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Post  termometrs on Pirmdiena Novembris 20, 2017 12:13 am

par to, ka esot bijis Barselonas naktsklubā. pats paspēja izteikt nesapratni, jo, kad bija pieķerts naktsklubā Parīzē (PSG viņu negribēja), tad sods nebija, bet tagad sods ir (Barsa gribot). tas viņiem daudz maksāja. pie tik sliktas spēles Aubes ātrums un skriešana kanālos atmaksātos.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 4:30 pm

patīk man vācieši. viņi ir tieši tik nereāli un nacistiski, ka ir neapdomīgi kruti. smagais roks fubtolā un pohuj, kādi ir trendi pasaulē. zajebis.
pirmā vērtīgā Borusijas spēle četros gados - Vaidenfellers vārtos.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 5:40 pm

pāris pointi:

- uz 25. minūti Borusija 4:0 vadībā. bet Šalkei ļoti neveiksmīgi pirmie trīs goli. pirmajā Obamejangam bija roka, otrajā Jarmoļenko ietriecās tiesnesī un bumba atleca Borusijai, kuri aizskrēja kontrā un Gēce ar galvu iesita. trešajā Stambulī iehujārī savos vārtos vnk wtf momentā. laikam otro ar trešo sajaucu, pohuj.
neskatoties uz to gelzenkirhieši izskatās vnk nožēlojami aizsardzībā. Topraks ir drausmīgs, Sambulī sūkā šodien. netiek ne pie vienas bumbas un maziņie dortmundieši viņus pat gaisā apspēlē kā bērnus. tikmēr priekšā viņi neko neveido.

- uz 33. minūti Šalke jau veic divas maiņas, bet viņu jaunais dalbajobs amerikānis jau 3. min saņēma nereāli stulbu dzelteno un uz pirmā puslaika vidu saņēma divus pēdējos mutiskos brīdinājumus par kuriem vrēja dot arī otru dzelteno. vobšem, šim idiotam būs sarkanā, jo celīši dreb un nesaprot ko dara.

- cik ilgi Naldo jau spēlē? bļā, man liekas, ka viņam jau 50 gadiem jābūt. pie tam vairākos klubos spēlējis, kur bijis pamanāms. ne zvaigzne, ne superspēlētājs, bet ļoti labs un stabils viduvēju klubu spēlētājs, kurš izskatās ir mūžīgs. es futbolam tik daudz nesekoju, mani varoņi jau paspējuši uzspīdēt un beigt karjeru, bet šis vēl rauj.

- paskatījos apskatu no Dortmundes spēles pret Šalki un vēljovairāk nesaprotu, ko Dortmundē dara Burkī. protams, Vaidenfellera pēdējā sezona starta sastāvā parādīja, ka viņš ir vecs un regresēja pa dienām, ne nedēļām, taču tad arī Humells un visi pārējie sosīja, tā kā baigi uz viņu novelt visu nevarēja. bet Burkī taču ir nožēlojams vārtsargs. es saprotu, ja nav tehnika un spēju, bet ir iekšas, bet tam tak ne viena, ne otra.
vārtsargu spēlē galvenais ir psiholoģija. tāpēc mēs mūsdienās redzam tik daudz flopus, jo visiem liekas, ka ja jau māk lekt un ķert, tad būs zajebis. tāpēc lielākā daļa GK ir kapteiņi un līderi, jo to prasa viņu ampluā.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 5:45 pm

lūk arī Naldo iesit golu, bet Semīrs Gerkāns piezvana no Ķelnes un pasaka, ka ņihuja, ņihuja, bija ofsaids.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 5:50 pm

vāciešiem piemīt episka īpašība, kad viņi var sagatavot visu kādam procesam, izplānot, psiholoģiski sagatavot, uzaudzēt muskuļus un resursu, bet, līdz nonāk pie reāla darba, vnk to nespēt realizēt. tā bija ar karu, pie kura izplānošanas vācieši piegāja fenomenāli abos gadījumos, bet realizācijā noflopoja. tā ir arī ar futbolu - uzaudzināja nenormālu paaudzi ar psiholoģiski spēcīgiem vārtsargiem un spēlētājiem, kuri uzvarēja vārdu izrunu konkursos starp jauniešu komandām, saņēma augstākās atzīmes kulinārijas priekšmetos starp nācijas futbola skolām, bet, ko līdz šie jaunieši tika laisti uz laukuma, izrādījās, ka viņi pilnīgi neprot spēlēt fubtolu. pie tam tīri fiziski - vienkārši nespēj spēlēt ar bumbu. un nav brīnums - bumba ir ļoti nepraktiska un no fizikas skata punkta neiespējama parādība fiziskā izpausmē. līdz ar to viņi vienkārši nespēj sparast, kā var darboties ar kaut ko, kas nav ideāls, kas nav iespējams.
tak visi viņu 5 gadus atpakaļ jaunie Noijeri sūkā peni. īpaši spēlē ar kājām. visi. bez izņēmuma.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 5:55 pm

tomēr iesit Šalke. kkādu hujņu.
vispār jāsaka, ka Bunde joprojām nevar atgūties un izvēdināt to sūda smaku, ko tur nolika Hoseps Gvardiola. pirms tā dauņa ierašanās šajā līgā bija ļoti skatāms, aktīvs futbols ar tālsitieniem, dinamiku un daudz momentiem. bet kādi bija dērbiji... īpaši šis. un tas kretīns atnesa savu tiki-taku un visi sāka pielāgoties pie šiem, jo uzskatīja, ka, lai uzvarētu Bavāriju mums ir jādomā kā Bavārija. domāja, domāja, sosīja 5:0, bet domāja.
paldies, Gvardiola. šī ir jau otrā līga, kuru tu iznīcini. diemžēl tagad tu esi populārākajā līgā un apņem savas garās, matainās un netīrās rokas ap visu futbolu, lai iznīcinātu arī to caur maziņiem, maziņiem, vājiem, vājiem, bet ļoti skaļiem britu preses prātiņiem, kuri ir tik ļoti iedzīvojušies haipā, ka pat nesaprot, ka kamēr tu smaidi viņiem acīs, tie ir tik priecīgi, ka pat neapzinās, ka ar katru minūti tu dziļāk un dziļāk stum savu pimpi viņu dibenos.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:04 pm

Šlke iesit otrus, 4:2, pagaidām uz laukuma ir Šalke un pie tam Aubamejangs saņem debīlu sarkano. man liekas, ka te būs ilgstoša diskvalifikācija, ja ne no FA, tad no Borusijas un nākotne viņam šajā klubā nav.

un uzreiz Šalke vnk drāž Borusiju aizsardzībā un Vaidenfellers izvelk sitienu uz stabu. būs te jautri. vēl 20min. pamazām, pamazām olgalvis mirst vāciešu prātos un atmiņās.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:05 pm

pārāk daudz arābu. tā ir problēma, pārāk daudz arābu. ne tikai šajā spēlē, bet vispār.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:08 pm

jāsaka, ka intelekta šodienas spēlē nav pilnībā. divi amerikāņi laukumā tomēr.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:16 pm

kkāds arābu nouneims iesit, 4:3. vēl kādas 6-7 minūtes ar kompensācijas laiku.
avatar
termometrs

Post  dainissimo on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:18 pm

termometrs rakstīja:kkāds arābu nouneims iesit, 4:3. vēl kādas 6-7 minūtes ar kompensācijas laiku.
Vispār jau itālis ir Kalidžūri
avatar
dainissimo
Admin

Age : 31

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:21 pm

kāds nahuj itālis. tas jebaļņiks kā kkādam zekam no Jugoslāvijas. šeit es piekrītu Tev par naturalizācijām - naturalizējiet brazīļus, portugāļus, amerikāņus, utt. bet ne jau arābus un visādus balkānu atmešus. psc.

Sokratis. kā izcils grieķu pedarastijas dievs.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:22 pm

tiesnesis pie jebkura sīkuma zvana uz Ķelni un prasa palīdzību vai lēmumu pēc atkārtojuma. domājot par kompensācijas laika piešķiršanu nezvanīja viss uz Ķelni, bet gan Sēram Aleksam Fērgusonam, kurš ieteica pielikt 7 minūtes.

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:25 pm

tak tur vnk klasisks arābu jebaļņiks. kkāds albānietis. un uzvārds klasisks kā šitiem pseido arābiem no Albānijām visādām un Kosovām.

tikmēr Šalke iesit. 4:4. unreal. otrajā puslaikā tomēr mēs redzējām īsto dērbiju. pirmais puslaiks sosīja.
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:26 pm

Naldo. kurš gan cits?! tomēr tiek pie sava gola ar galvu.

abas komandas ir atbaidošas aizsardzībā. nav brīnums, ka vienus masē ČL, bet otri tur pat nespēlē. saprotams, ka dērbijā tā ir normāla parādība, kad komandas spēlē uz uzvaru un uz iesistajiem goliem. taču Borusija tik pat slikti spēlēja gan pret Štutgarti, gan pret Spurām un man liekas, ka arī visās pārējās spēlēs, kuras es gan neesmu redzēji.s
avatar
termometrs

Post  termometrs on Sestdiena Novembris 25, 2017 6:29 pm

tiesnesis laikam ļāva nospēlēt tikai kādas 4 minūtes no 7 pieliktajām. 4:4. pēc spēles masu kautiņš. nekas nav smieklīgāks šajā pasaulē par vāciešu kautiņu. kkāds nēģeru gailis tur ar kāju kko baksta, vācieši kko tur šaisojās, turki pa gabalu bļaustās, bet, kad kāds pienāk tuvumā, tad apmīž bikses, bet tiesnesis pietupies ir garāks par 80% laukumā esošu spēlētāju.

termometrs rakstīja:

Pizdū termo, šī bija sezonas spēle bundeslīgā šosezon.
Obamejangs izskatās apzināti sabotažē visu un būs prom jau ziemas transfēru logā
Par Burkī taisnība, vārtsargu izvēlē sporta direktors Corks un transfēru/skautinga nodaļa noflopoja pilnīgi un galīgi
Beigās, kad Schalke izlīdzināja Dortmundes defs man šķiet bija vēl nožēlojamāks nekā PSG pagājušosezon Nou Camp