EPL sezona 2017/18

Lapa 38 no 40 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39, 40  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: EPL sezona 2017/18

Post  Vynilz on Otrdiena Decembris 12, 2017 10:25 pm

Losls paslīd un nesanāk izsist tālu bumbu. Ātrs Chelsea uzbrukums ar Bagajoko noslēgumu
Vynilz
Admin

Number of posts : 31594
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vynilz on Otrdiena Decembris 12, 2017 10:45 pm

Alonso centrējumu noslēdz Viljans. Te viss. Moš Burnley-Stoke kāds normāls acestream links ir
Vynilz
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vynilz on Otrdiena Decembris 12, 2017 11:32 pm

Kraučs savu iespēju neiesit, pēc 2 minūtēm Bārnss iesit. Uzņēma labi bumbu un atspēlēja Ārfīldam, dabūja atpakaļ piespēli
Vynilz
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vynilz on Otrdiena Decembris 12, 2017 11:45 pm

Burnley fani taisa skrīnšotus ar 4. vietu tabulā
Vynilz
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  march_2k on Trešdiena Decembris 13, 2017 5:18 pm

Un Kristāls vismaz līdz šim vakaram izlīda no izkrišanas zonas
Jo varu derēt mēs 100% kko uzdāvināsim Vesthemai, lol
march_2k
Admin

Number of posts : 12795

http://footboard.forumexpress.org

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Trešdiena Decembris 13, 2017 10:21 pm

Rūnijs ieskrējies. neticami. tikmēr Dainis pieminētais un pāris sezonas atpakaļ te jau apsmietais Dārlovs, cik saprotu, tad atkal ir savārījis kkādu ziepi.

kad Rūnijs pēdējo reizi ir guvis 10 vārtus EPL?

Mojezam ir pauti atsēdināt Hārtu, kurš tā jau aiz puņķa turējās Anglijas izlasē kā Nr.1, PASAULES KAUSA sezonā. pilnīgi pamatoti pie tam.
termometrs

Number of posts : 28569
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Trešdiena Decembris 13, 2017 10:22 pm

march_2k rakstīja:Un Kristāls vismaz līdz šim vakaram izlīda no izkrišanas zonas
nereāli, ne? divus mēnešus atpakaļ visi bez izņēmuma teica, ka tik bezizejīga situācija nekad vēl nav bijusi.
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Trešdiena Decembris 13, 2017 11:24 pm

Noubls ir tik slikts spēlētājs.
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Trešdiena Decembris 13, 2017 11:26 pm

Arnautovičs sāk nedaudz atgūt savu maģiju. šodien pāris epizodēs bija labs un pārliecinošs.
Čehs tikko gandrīz uzdāvināja golu Hemai. Belerīns (?) jau no vārtu līnijas izsita bumbu pēc tam, kad Čehs nesaprotamu iemeslu pēc izlēma izsist krosu ar dūri un knapi trāpīja pa bumbu, kura tur pat nokrita Arnautovičam pa sitienam, lai gan noķert šo bumbu viņam nekas netraucēja un tas bija pat vieglāk izdarāms.
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vynilz on Trešdiena Decembris 13, 2017 11:51 pm

Čičarito gandrīz iesita. Vnk nav vārdu. Vēl viens slikts mačs. Marčam būs taisnība par agrām Xmas dāvanām
Vynilz
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:04 am

fāk, cik žēl, ka Hema neiesita. tas būtu episki. otrajā puslaikā Hema bumbai nepieskārās, tikai meta to ārā no sava soda laukuma un nobeigumā vnk izvaroja Senāla aizsardzību.
atlika Noublu norāt, kā šis izdod fenomenālāko piespēli EPL vēsturē (norma katram A Sērijas spēlētājam, vārtsargus ieskaitot) uz Čičarito, kurš jau 3 reizes bija izslēdzies no spēles pirms tā momenta. ja būtu turpinājis iet sekundes iepriekš, tad Hema iesistu. Senāls tā izgāzās aizsardzībā un Hema nespēja izmantot vismaz 3 momentus tajās 15-20 sekundēs.

kā jau teicu, tad Hemas laukumā otrajā puslaikā nebija, bet varēja nebūt arī fiziski, jo Senāls vnk impotenti. zemāka par viduvēju komandu, patiešām.
- Belerīns pilnīgi bezjēdzīgs vingeris - visu laiku tik met bumbu atpakaļ, pat nekroso, kur nu vēl kku ieskrien vai uzsit. totāla nulle.
- Džaka. kā šis spēlētājs ir ticis par profesionāli? centībā un mēģināšanā puisim nav ko atņemt, bet dumš bez gala un stīvs bez tehnikas. karoča, tas nav futbolists.
- Vilšērs ir vienkārši pretstats Džakam - ļoti tehnisks un, it kā, inteliģence piemīt, bet tāds narkomānisks pohujisms nogalina spēju koncentrēties un kko izveidot. kkādi nesaprotami debīli lēmumi, pilnīga iestāšanās pret sistēmu. momentā, kad vnk jāiedod īsa piespēle, šis nospēlē kkādu sieniņu atpakaļ uz spēlētāju, kuru noseguši divi pretinieki. pilnīgs idiots jūsu Vilšērs ir.
- tie nigeri, kas jums tur skraidīja, hz kas tie tādi ir, bet tie nav futbolisti, kuriem būtu jārādās Senāla kreklos. tas ir nožēlojami.
- Sančess ar Jozilu spēlē tikai uz uzvārdu. pēc manām domām, ja tādi spēlētāji nenes rezultātu, vai netaisa impaktu spēlē, tad viņi jau flopo. diemžēl Jozilu slavē par huj zin kādiem tur panākumiem tālā jaunatnē, kad viņam piedeva viņa impotenci jaunības dēļ. hello, viņš jau 10 gadus kā veterāns, bet vēl nav izdevis kaut 3 labu spēļu strīku. varbūt pietiek tādus urodus slavēt?! par Sančesu pohuj. nekad neesmu sapratis apsēstību ar tik prastiem fiziskiem spēlētājiem, kuri ir ļoti vienkārši apstādināmi un aizvietojami. EPL diemžēl ap tādām pabirām ir nesaprotama apsēstība. tikai Anglijā tādi viduvēji spēlētāji kā Sančess un Azārs var būt pielīdzināmi Mesī, neskatoties uz to, ka ČL pat pret visādiem rumāņu klubiem tie ir nemanāmi. memļaki.
- Velbeks ir debīls.

kopumā, visa Senāla komanda ir nenormāli stulba. tur nav kvalitāte, tur nav domas, bet galvenais - tur nav pautu. un diemžēl tas ir trenera atspoguļojums, jo tieši tāds jums pašlaik ir treneris - lupata. kas tie par lēmumiem, kad Lakazets sēž uz sola pat pret pastarīti pret kuru viņš varētu kačāt savu pārliecību? pie tā, ka ir bombardieris. es to joprojām nesaprotu.
kāpēc neuzsist pa vārtiem no labas pozīcijas, bet jāmet bumba huj zin kur uz kreiso malu, kur tavs nigers ir 30cm zemāks par pretinieku betona maisītāju, kas to pat nepamana un vnk pārkāpj tam pāri ceļā uz bumbu?
labākā šodienas ilustrācija bija tā, cik vienkārši dažādās situācijās ar vairakiem Senāla spēlētājiem pēc grāmatas paņēmieniem tika galā jau sen norakstīais itālis Ogbonna. vieglākā spēle karjerā pie pretinieka 70% posešanā.
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:09 am

īsāk sakot, es saprotu jūsu frustrāciju un mani vnk šis Senāls besī, jo tas atgādina 2008-2011 gadu Juvi. totāli identiska bilde. kad tev komandā līderis ir Krasičs un Pepe, kuri pat B Sērijas viduvējā komandā sastāvā netiks un tu ceri uz kkādu pirmsnāves 37 gadīga Nedveda jaunības iemiesošanos viņā kaut vai uz vienu spēli un vairāk tev nekā nav...
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vynilz on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:14 am

Belerīns pilnīgi bezjēdzīgs vingeris - visu laiku tik met bumbu atpakaļ, pat nekroso, kur nu vēl kku ieskrien vai uzsit. totāla nulle
Es vēl vakar iedomājos, ja viņam būtu kaut 75% Huanfrana centrējuma spēju. Viņš vnk nemāk centrēt un to vairāk nedara lai neapkaunotu sevi

Vilšērs ir vienkārši pretstats Džakam - ļoti tehnisks un, it kā, inteliģence piemīt, bet tāds narkomānisks pohujisms nogalina spēju koncentrēties un kko izveidot. kkādi nesaprotami debīli lēmumi, pilnīga iestāšanās pret sistēmu. momentā, kad vnk jāiedod īsa piespēle, šis nospēlē kkādu sieniņu atpakaļ uz spēlētāju, kuru noseguši divi pretinieki. pilnīgs idiots jūsu Vilšērs ir
Bornmutas īrē viņš nespēlēja labi. Te nevajag būt pārsteigtiem
Par Džaku jau Marčs raxtīja

tie nigeri, kas jums tur skraidīja, hz kas tie tādi ir, bet tie nav futbolisti, kuriem būtu jārādās Senāla kreklos. tas ir nožēlojami
Man nepamet sajūta, ka Peps no Ivobī uztaisītu materiālu. Komans kāds bija Bayern. Tgd atkal nulle

kopumā, visa Senāla komanda ir nenormāli stulba. tur nav kvalitāte, tur nav domas, bet galvenais - tur nav pautu. un diemžēl tas ir trenera atspoguļojums, jo tieši tāds jums pašlaik ir treneris - lupata. kas tie par lēmumiem, kad Lakazets sēž uz sola pat pret pastarīti pret kuru viņš varētu kačāt savu pārliecību? pie tā, ka ir bombardieris. es to joprojām nesaprotu
Šis mani sadusmoja visvairāk šodien

Vynilz
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:14 am

Evertona 10. vietā. nahujam bija jāatlaiž Kūmans?
vispār šosezon tik vāja līga Anglijā, ka neskatoties spēles, bet tikai lūkojoties tabulā liekas, ka viss ir nenormāli interesanti.

Bērnlija dalītajā 4. vietā, psc.
Vatforda, neskatoties uz diviem zaudējumiem pēdējās divās spēlēs, atrodas astotajā vietā. fenomenāli.

ā, runājot par Senālu, atceraties Sančesa sodiņu, ko Adrians atvairīja? Hārts ielaistu, 100% tā ir viņa pozīcija. pa lielam Senāls izdarīja visu, ko vien varēja, lai uzvarētu. tikai neuzminēja ar Mojza vārtsarga izvēli.
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:18 am

Vynilz rakstīja:
Belerīns pilnīgi bezjēdzīgs vingeris - visu laiku tik met bumbu atpakaļ, pat nekroso, kur nu vēl kku ieskrien vai uzsit. totāla nulle
Es vēl vakar iedomājos, ja viņam būtu kaut 75% Huanfrana centrējuma spēju. Viņš vnk nemāk centrēt un to vairāk nedara lai neapkaunotu sevi
ar to ātrumu, kas Belerīnam ir, viņš tik daudz varētu sasniegt. kaut vai kanālos skriet iekšā, vai sist pa vārtiem, jo bieži ierodas uzbrukumā pirmais, kad pretinieku aizsargi vēl nav paspējuši ieņemt pozīcijas vārtu priekšā. bet viņš neko nedara. atskrien un griežās riņķī. mani tas tik ļoti kretinē. vai tiešām viņiem neko netrenē mūsdienās? agrāk taču viss bija jāmāk neatkarīgi no tā, kur tu spēlē tev bija jātrenē sitiens, utt. ak jel.
pie tā, ka Belerīns pateicoties savam ātrumam atpakaļ nemaz nenāk, jo ir pārtapis par totālu vingeri, bet neveido rezultātu viņš vēl iegāž aizsargus, kuriem viņš ir jāpiesedz. tiešām kretinē.
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vynilz on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:20 am

ar to ātrumu, kas Belerīnam ir, viņš tik daudz varētu sasniegt. kaut vai kanālos skriet iekšā, vai sist pa vārtiem, jo bieži ierodas uzbrukumā pirmais, kad pretinieku aizsargi vēl nav paspējuši ieņemt pozīcijas vārtu priekšā. bet viņš neko nedara. atskrien un griežās riņķī. mani tas tik ļoti kretinē. vai tiešām viņiem neko netrenē mūsdienās? agrāk taču viss bija jāmāk neatkarīgi no tā, kur tu spēlē tev bija jātrenē sitiens, utt. ak jel
Tikko raxturoji kā Alba spēlē Barsā, kurš man patīk
Vynilz
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:23 am

Alba šadi izpisa Itāliju EURO 12 finālā. pateicoties viņam spāņi uzvarēja, jo sagatavojāmies visam, bet šis izrādījās kaut kas, kam nebijām gatavi. baražēja savu malu pilnīgi visās vietās - aizmugurē, vidū, priekšā, mūsu soda laukumā.
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  march_2k on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:33 pm

termometrs rakstīja:
Vynilz rakstīja:
ar to ātrumu, kas Belerīnam ir, viņš tik daudz varētu sasniegt. kaut vai kanālos skriet iekšā, vai sist pa vārtiem, jo bieži ierodas uzbrukumā pirmais, kad pretinieku aizsargi vēl nav paspējuši ieņemt pozīcijas vārtu priekšā. bet viņš neko nedara. atskrien un griežās riņķī. mani tas tik ļoti kretinē. vai tiešām viņiem neko netrenē mūsdienās? agrāk taču viss bija jāmāk neatkarīgi no tā, kur tu spēlē tev bija jātrenē sitiens, utt. ak jel.
Prikols tāds, ka viņš daudz ko no tā darīja tikko pēc ienākšanas lielajā komandā. Gāja garām savam sedzējam, gāja čenelos starp fulbeku un centra aizsargu, taisīja krosšotus, golus pat sita.
Uzskatu, ka Vengera koučings vai precīzāk tā trūkums ir viņam to atņēmis. Nepalīdz arī tas, ka viņam nav konkurences savā malā.
march_2k
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:44 pm

march_2k rakstīja:
termometrs rakstīja:
Vynilz rakstīja:
Prikols tāds, ka viņš daudz ko no tā darīja tikko pēc ienākšanas lielajā komandā. Gāja garām savam sedzējam, gāja čenelos starp fulbeku un centra aizsargu, taisīja krosšotus, golus pat sita.
Uzskatu, ka Vengera koučings vai precīzāk tā trūkums ir viņam to atņēmis. Nepalīdz arī tas, ka viņam nav konkurences savā malā.
tur tā lieta, ka pat es kaut ko tādu atceros! viņu tak sauca par nenormālu monstru, bet tagad viņš izņemot tukšu skriešanu neko nedara. ak jel, es kad redzu to brīvību, kas viņam ir pateicoties ātrai ieskriešanai tukšā zonā un to, ka viņš apstājas, apgriežas, vai vnk nostājas un gaida.... sirds lejas ar asinīm. tak uzsit krosšotu, cik Barsa ar Alvesu tādus golus sita?
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  march_2k on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 12:59 pm

Vynilz rakstīja:

Vilšērs ir vienkārši pretstats Džakam - ļoti tehnisks un, it kā, inteliģence piemīt, bet tāds narkomānisks pohujisms nogalina spēju koncentrēties un kko izveidot. kkādi nesaprotami debīli lēmumi, pilnīga iestāšanās pret sistēmu. momentā, kad vnk jāiedod īsa piespēle, šis nospēlē kkādu sieniņu atpakaļ uz spēlētāju, kuru noseguši divi pretinieki. pilnīgs idiots jūsu Vilšērs ir
Bornmutas īrē viņš nespēlēja labi. Te nevajag būt pārsteigtiem
Par Džaku jau Marčs raxtīja
Vilšīrs Bornmutā man šķiet nespēlēja ne dikti spoži, ne īpaši slikti. Arī tur atsevišķās spēlēs bija labs, un tad ritmu nojauca traumas. Kā viscaur viņa karjerā.
Viņa atgriešanās pašreizējā situācijā ir vairāk pozitīva nekā negatīva. Nu, ķip tajā ziņā ka Remzijs traumēts, bet kā "vairāk uzbrūkošais CM" viņš līdz šim, cik ir redzēts, atstāja jēdzīgu iespaidu. Kurš tad to viņa darbu darīs? Džaka to nevar, Elnenī arī nē. Eiropas Līgā vispār spēle ļoti lielā mērā gāja caur Vilšīru (tajos mačos, kuros viņš bija) un bez viņa tur nekā nebūtu.
Tas ar tām sieniņām, es zinu par ko ir runa, čaļi joprojām mēģina uztaisīt "nu to smuko golu, ko mēs iesitām pret Norwich". Vēl arī jautājums cik lielā mērā tas ir trenera uzstādījums ar tādiem mūviem spēlēt.

Vynilz rakstīja:
tie nigeri, kas jums tur skraidīja, hz kas tie tādi ir, bet tie nav futbolisti, kuriem būtu jārādās Senāla kreklos. tas ir nožēlojami
Man nepamet sajūta, ka Peps no Ivobī uztaisītu materiālu. Komans kāds bija Bayern. Tgd atkal nulle
Word. Ivobī ir ne tik daudz cik slikts futbolists, cik viņš ir tīri Vengera futbolists. Pļeckājas apkārt soda laukumam bez spēles saasinājuma.
Tas pats points kas ar Belerinu. Vengers vairs nevar uztrenēt jaunos.

Vynilz rakstīja:
kopumā, visa Senāla komanda 1. ir nenormāli stulba. tur nav kvalitāte, tur nav domas, bet galvenais - 2. tur nav pautu. un diemžēl tas ir trenera atspoguļojums, jo tieši tāds jums pašlaik ir treneris - lupata. kas tie par lēmumiem, kad Lakazets sēž uz sola pat pret pastarīti pret kuru viņš varētu kačāt savu pārliecību? pie tā, ka ir bombardieris. es to joprojām nesaprotu
Šis mani sadusmoja visvairāk šodien
1. Koučinga neesamība
2. Par šito arī iepriekš rakstīju, AW ir jēls un tas atstāj iespaidu uz spēlētājiem. Atkārtošos, Invincibles neviens nebija tāds ņuņņa kādi ir tagad.
march_2k
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  march_2k on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 1:04 pm

termometrs rakstīja:
tur tā lieta, ka pat es kaut ko tādu atceros! viņu tak sauca par nenormālu monstru, bet tagad viņš izņemot tukšu skriešanu neko nedara. ak jel, es kad redzu to brīvību, kas viņam ir pateicoties ātrai ieskriešanai tukšā zonā un to, ka viņš apstājas, apgriežas, vai vnk nostājas un gaida.... sirds lejas ar asinīm. tak uzsit krosšotu, cik Barsa ar Alvesu tādus golus sita?
Vai ne? Tak nav jābūt pat kkādam krosu dievam. Saņem throughball vai noskrien sedzēju ar bumbu, izkārto sev to pusmetru brīvās vietas un uzplēs uz soda laukuma vidu pa zemi..
vai nu kāds savējais vai pretinieks pieliks kāju, vai būs rikošets, es galīgi nesaprotu, tak tik labs veids kā saasināt spēli.
march_2k
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  termometrs on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 1:15 pm

man liekas, ka Vilšērs būtu ļoti labs CF. Itālijā viņš noderētu, tāpēc man patika ideja ar Sampdoriju. tas, ko es saku, ka Sampai pietrūkst spēlētājs zem Kvarjaellas, kurš būs linkaps. Vilšērs ar savām īsām piespēlēm, sienām, mūvmentu un refleksiem, kā arī ar ātrumu, būtu lielisks tādā komandā kā Sampa, kuri tieši ar tādu spēlētāju spēlē. Vilšērs tak nav kkāds CM, viņš ir Kasāno klons. bet viņu liek pārāk dziļi. viņš dara to, ko dara šie īsā linkapa spēlētāji pārāk zemu, tāpēc visi vēl ir garā skrējienā, kad viņš viņiem met bumbas, kuras, pa lielam, ir pēdējās piespēles.

kas mani fascinē ir tas, ka es līdz pēdējam neticēju, ka tik daudzi grib nolinčot Vengēru, jo viņš bija lielisks treneris. bet pēdējā laikā arvien biežāk skatos Senālu un saprotu, ka var piedot taktiskās kļūdas un principus (nelaist Volkotu, Lakazetu), var piedot ķorkas un kkādu pragmatismu. bet pie Vengēra spēlētāji regresē. tas ir nenormāls rādītājs. Belerīns vakar vnk bija renesanse priekš manis. vienkārši Vengērs nogrieza kāju spēlētājam. un viņš nav vienīgais. tas patiesībā ir drausmīgi. ja jaunie čaļi vēl kaut ko neprot un dara kko vienu, tad tas ir normāli. bet, kad spēlētājs jau kādus 5 gadus ir pro, ir izveidojis sev vārdu un ir pelnīts profesionālis, kas nozīmē, ka prot visu un pēkšņi tuvojoties savam praimam, vēl neesot 25 gadus vecs, sāk regresēt... drausmas.
un tādi spēlētāji kā Volkots vnk neregresē. nesaprotu pret ko Vengērs cīnās. viņš izlaiž Volkotu EL un Volkots spēlē tāpat kā viņš spēlēja 5-7 gadus atpakaļ, kad bija viens no pasaules top vingeriem. viņš nav palicis sliktāks, bet vēl varētu būt labāks, bet viņu vnk nelaiž laukumā. kāpēc? jo viņš nespēlē tik slikti, cik Arsēns grib, lai viņš spēlē? tas ir wtf. tā ir kkāda konspirācija.
termometrs

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  march_2k on Ceturtdiena Decembris 14, 2017 1:27 pm

OK, mēģinās vēl kko izspiest par vakardienu.
Sacerējās jau daudzi man liekas par to 4-2-3-1, BET...
Vengers atkal pamanījās arī šeit disbalansu uztaisīt.

Žirū, tas ir spēlētājs, kuram vajag vai nu krosus, vai arī krosšotu uz kājas uzlikt, un viņš kko iebakstīs.
Iespējams, vakar spēlēja daļēji tāpēc, ka Vengers šķiet ir pavilcies uz bazaru, ka dēļ PK Žirū nāksies meklēt spēles laiku kkur citur
Un tad nu simboliski palaida uzspēlēt, arī lai parotētu sastāvu.

A fulbekos kas spēlēja? Belerins, kurš nekroso, jo to nemāk (bļins, ko tad viņš treniņos dara, pie tā būtu īpaši jāstrādā), par krosšotiem jau pateicām.
UN kreisajā pusē nevienam nav kreisā kāja stiprā, ne Sančess, ne Nailss nevar krosu gaitā uztaisīt, jo viņiem ir papriekšu jāuzliek bumba uz labās kājas. Plus Žirū viens pret 3 centra aizsargiem pie tā, ka sastāvā gandrīz principā nav labu centrētāju (jautājums arī, kad mums viņi īpaši ir bijuši, uz to jau nekad nav bijis uzsvars)

Otrkārt, kas Žirū blakus spēlēja? LW Sančess = cut inside no kreisās, uz zonu kur jau ir Žirū un viņa sedzēji. Sančesam labāk iet kopā ar Velbeku ST pozīcijā, jo Velbeks vairāk izrausta aizsargus.
RW = Ivobī, kā jau teicu, pļeckājas ap soda laukumu, bet viņš nav forwards... Kādā hujā Volkots vispār nebija sastāvā, pat uz sola, šādā spēlē kā reiz viņa mūvments pietrūka.

Īsumā, nebija liels pārsteigums, ka ar front 3 ar Žirū, Sančesu, Ivobī = statisks futbols.
Ja spēlē ar Žirū pamatā, ielieciet Volkotu (mūvments bļin) UN kreisajā malā vismaz vienu kreili UN spēlējiet ar krosšotiem.

Maiņas arī, tik vēlu, bļīn. Same shit diemžēl, tak redzēts jau.
march_2k
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vynilz on Sestdiena Decembris 16, 2017 2:15 pm

Okazaki labā formā, bet Puels atsēdinājis
Vynilz
Admin