Serie A 2016/2017 turnīra tabulas noslēguma prognoze

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Serie A 2016/2017 turnīra tabulas noslēguma prognoze

Post  Vynilz on Pirmdiena Augusts 15, 2016 6:38 pm

Vynilz
Admin

Number of posts : 28593
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Re: Serie A 2016/2017 turnīra tabulas noslēguma prognoze

Post  Vynilz on Ceturtdiena Augusts 18, 2016 1:54 pm

1. Juventus
Labākais papildinājums: Par spīti liekajam svaram Igvains protams. No sportiskā viedokļa tikai skatos. Cena protams vājprātīga
Lielākais zaudējums: Šeit arī no-brainer. Pogbā
Komentārs: Aplaupīja tuvākos konkurentus(Igvains, Pjaničs)

2. Roma
Labākais papildinājums: Bruno Peress. Īre gan tikai
Lielākais zaudējums: Pjaničs. Visvairāk man pietrūks viņa soda sitieni. Pie 0:0 var izšķirt maču tādā veidā
Komentārs: Turpinās ticēt Ščesnijam, bet pirkt negrib

3. Napoli
Labākais papildinājums: Nedomāju, ka Miliks būs labs tpc teikšu Tonelli. Kulibalī gan jau pārdos un Tonelli ir labs CB
Lielākais zaudējums: Igvains. Mēs runājam par 36 goliem
Komentārs: Sekošu kā my man Zeļinskim ies

4. Inter
Labākais papildinājums: Banega. Esmu liels viņa cienītājs. Vēl labos gados dabūja
Lielākais zaudējums: Balstoties uz Maka komentāriem, Žesuss zaudējums nebūs. Brozovičs taisās prom, domāju tur vēl kkas varēja sanākt
Komentārs: Gribu lai De Būram viss izdodas

5. Milan
Labākais papildinājums: Laikam Sosa uz doto brīdi. Neesmu viņa cienītājs. Tad jau drīzāk Lapadula
Lielākais zaudējums: Tāda nav. Menezs domāju zaudējums nav dēļ traumatiskuma
Komentārs: Vēl jānokārto pilnīga atdošanās Ķīnai

6. Fiorentina
Labākais papildinājums: Raxta, ka jaunais poļu vārtsargs Dragovskis nākotnē būs labs. Priekšā gan neslikts rumānis. Tā vsp Viola klusa šajā logā
Lielākais zaudējums: Tāda nav
Komentārs: Komanda diezgan palikusi uz vietas

7. Lazio
Labākais papildinājums: Imobile. Klozes vietā
Lielākais zaudējums: Kandreva. Bez variantiem te
Komentārs: Nav izdevies iekasēt par Felipi Andersonu

8. Sassuolo
Labākais papildinājums: Timo Letšerts. Esmu lasījis labus vārdus par šo holandiešu CB
Lielākais zaudējums: Sansones. Aizgāja pēc ČL pieredzes. Vrsaļko arī liels zaudējums
Komentārs: Simpātiskākā komanda Serie A

9. Torino
Labākais papildinājums: Ļajičs. Uz midtable komandas fona pat ļoti solīdi
Lielākais zaudējums: Gliks vai Peress?! Divi defa balsti prom
Komentārs: Miha ilgu pauzi trenēšanā neņem

10. Genoa
Labākais papildinājums: Okamposs. Uz īri gan, bet man patika viņš Marseļā
Komentārs: Parasts midtable kluba sastāvs

11. Sampdoria
Labākais papildinājums: Cigarīni
Lielākais zaudējums: Soriano bez šaubām
Komentārs: Kā Genoa. Parasts midtable klubs

12. Chievo
Labākais papildinājums: Laikam Kačiatore. No Cieivo baigos papildinājumus grūti gaidīt
Komentārs: Grūti iesist viņiem

13. Udinese
Labākais papildinājums: De Pauls. Jauns čalis, domāju sevi vēl parādīs
Lielākais zaudējums: Di Natale beidz karjeru
Komentārs: Nepatīk man Poco klubi

14. Atalanta
Labākais papildinājums: Paloskī. Nesanāca viņam Swansea
Lielākais zaudējums: De Rūns. Kantē cienīgi cipari bija
Komentārs: Cik golus pāri sev Pinilja gūs šosezon?!

15. Bologna
Labākais papildinājums: Krejči. Redzēts Čehijas izlasē
Lielākais zaudējums: Džakerīni īre beidzās
Komentārs: Nebūs jāuztraucas par izkrišanu, būs tālu no tās zonas

16. Empoli
Labākais papildinājums: Makaronam pievienojies vijolnieks Džilardīno
Lielākais zaudējums: Zeļinskis
Komentārs: Prom divi defa balsti Tonelli un Rui. Nāksies Makaronam sist vēl vairāk

17. Cagliari
Labākais papildinājums: Isla. Ja tikai centrējumi būtu precīzāki
Komentārs: Viena pienācēja paliks

18. Palermo
Labākais papildinājums: Tāda nav
Lielākais zaudējums: Vazkezs protams
Komentārs: Pietiek

19. Pescara
Labākais papildinājums: Kristante laikam. Pāris Inter jauni čaļi paņemti īrē, bet neko nezinu par viņiem. Makam jāprasa kas ir Kaprāri un Biragi
Lielākais zaudējums: Lapadula
Komentārs: Šodien tikai uzzināju, ka klubu trenē Masimo Oddo

20. Crotone
Labākais papildinājums: Tāda nav
Lielākais zaudējums: Ante Budimirs. Sasita 16 golus Serie B
Komentārs: Jauns vārds Serie A

Pēdējo reizi labojis Vynilz Sestdiena Augusts 20, 2016 1:27 pm; labots 1 reizi

Vynilz
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  makaweli on Piektdiena Augusts 19, 2016 9:33 pm

Bleģ, izdzēsās komentārs pusceļā. Jebal, labi, rakstīšu pa Daiņa modei.
1. Juventus
Labākais papildinājums: Gribu rakstīt Igvains, labi, lai ir, bet Pjaničš arī ir spēlētājs, kurš piešķirs kvalitāti laukuma centram.
Lielākais zaudējums: Pogbā, šis spēlētājs tomēr atstās robu, komanda bija pieradusi pie viņa fiziskajām kvalitātēm laukuma centrā, tagad nāksies būvēt to mazliet citādāk.
Komentārs: Uzvarēs ar vismaz 9 punktu pārsvaru. No breineris šajā sezonā.
2 Napoli.
Labākais papildinājums: Grūti teikt, neko tādu īpaši izcilu neredzu. Joprojām gaidu, kad tiks iegādāts pienācīgs Igvaina aizstājējs, īsts devītais numurs, par kādu es neuzskatu Arkādiju Miliku.
Lielākais zaudējums: Protams, te viss visiem ir skaidrs.
Komentārs: Uzskatu, ka komanda savu lielāko aktīvu šajā starpsezonā ir spējusi saglabāt. Es runāju par Mauricio Sarrī. Bez viņa šī komanda ir tikai nedaudz virs pašreizējās Milānas līmeņa. Tikai žēl, ka viņi tik daudz laika iztērēja Ikardī lenkšanai, tagad vairs nav īstu alternatīvu.
3. Roma
Labākais papildinājums: Bruno Perešs. Esmu bijis šī spēlētāja piekritējs jau kādu laiku, domāju, ka viņa pienesums būs lielāks nekā Žezusa un Vermālena kopā ņemti.
Lielākais zaudējums: Pjaničs - komandas smadzenes ir aizgājušas, paliek tikai ķermenis. Ko es runāju?! Komandas smadzenītes ir aizgājušas, smadzenēm ir 39 gadi un tās ir joprojām izcili funkcionējošas.
Komentārs: Plānota samaga cīņa ar Napoli par otro vietu, bet beigas būs jau kaut kur redzētas.
4. Inter
Labākais papildinājums: Kā mēs pierunājām Banegu pievienoties mūsu klubam, lai paliek noslēpums, bet esmu ļoti ar to apmierināts.
Lielākais zaudējums: Nav tāda.
Komentārs: Es, protams, ceru uz to labāko, bet pašlaik kauliņos uz galda es lasu šādu ainu. Gaidu vismaz 5 golus no Kandrevas, tāpat arī sakarīgu sezonu no tā niggera, ko mēs nopirkām par bargu naudu.
5. Fiorentina
Labākais papildinājums: Te pat īsti ko ierakstīt nav. Teljo, ko izpirka? Tas ķeksītim.
Lielākais zaudējums: Tas pats.
Komentārs: Es paļaujos uz viņu stabilitāti, spēles stils viņiem jau izstrādājies, tagad tikai jāštancē pēc parauga.
6. Milan
Labākais papildinājums: Nezinu, laikam jau, ka Montella. Cerams, ka viņam izdosies. Vēl paļaujos uz ziemas transfēru logu.
Lielākais zaudējums: Te man nav ko ierakstīt.
Komentārs: Šo sezonu es redzu, kā komandas pārejas posmu no ilggadējajiem saimniekiem pie jauniem īpašniekiem, lielus panākumus negaidīt.
7. Torino
Labākais papildinājums: Te varu minēt vairākus vārdus - Jāgo Falke, Ljaičs, Kastans. Visi šie ir ļoti kvalitatīvi spēlētāji, kuri neļaus komandai nokrist zemāk par 10 vietu.
Lielākais zaudējums: Aizsardzības pīlāri. Vēl lasu, ka par Maksimoviču arī ārvalstīs interesējoties.
Komentārs: Skatījos vairākas pārbaudes spēles, ļoti patika Mihajloviča komanda. Belotī paredzu vismaz 10 golu sezonu. Normāls gailis.
8. Sassuolo
Labākais papildinājums: Tolkam atkal nav ko ierakstīt. Ok, Matrī, bet nedomāju, ka viņam būs garantēta vieta sākumsastāvā. Tomēr, ja tā apdomājas, tad, redzot vakardienas Falčinellī sniegumu, visādi vēl var gadīties.
Lielākais zaudējums: Komanda, pa lielam, saglabājusi savu iepriekšējo sastāvu.
Komentārs: Tāpat kā Napolī, arī šai komandai labākais koamandas aktīvs nevalkā treniņtērpu, bet gan modīgu uzvalku. Vakar vienkārši iznīcināja Cverna Zvezda komandu. Stabils pirmais desmitnieks.
9. Lazio
Labākais papildinājums: Laikam jau, ka Čiro Imobile, lai kā man nepatiktu viņa finišings un aizmugures stāvokļa izjūta.
Lielākais zaudējums: Antonio Kandreva. Bez šī labās malas uzbrucēja būs grūti kaut ko sakasīt šajā sezonā.
Kometārs: Nezinu, ko viņi tur sasolīja Bigljam, ka viņš palika, bet tas joprojām būs viņu komandas vilcējs. Viduvēja komanda pašā tabulas vidusdaļā.
10. Dženova
Labākais papildinājums: Laikam jau, ka Okamposs, ja jau Dainis viņu tik ļoti slavē. Džentiletī tomēr neattaisnoja uz sevi liktās cerības Lazio rindās, domāju, ka būs tāds pats kadrs arī šeit.
Lielākais zaudējums: Te viss pa mierīgo.
Kometārs: Manuprāt, komanda uzlabos pagājušās sezonas rezultātus un varēs neuztraukties par atrašanos tuvu izkrišanas zonai. Jauns treneris, ārzemnieks.
11. Bologna
Labākais papildinājums: Raksta jau, ka tas Krejčī esot lietaskoks. Neesmu redzējis viņu spēlējam, bet ticēšu uz vārda. Džemaijlī arī noderēs.
Lielākais zaudējums: Džkerīnī bija ļoti nozīmīga komandas daļa, tagad jādomā, kā viņu aizvietot. Hz, varbūt, ka tas Verdī var labi sei parādīt.
Komentārs: Lieku uz Donadonī profesionālajām prasmēm.
12. Udinese
Labākais papildinājums: Da hz, no kurienes viņi tos kadrus ir izvilkuši, gan jau, ka pēc 5 gadiem pārdos par 25 miljoniem.
Lielākais zaudējums: Nu jā, Di Natāle beidz karjeru, pagājušajā sezonā jau gribēja.
Komentārs: Atkal jauns treneris, nezinu, kā Jakīnī idejas atbilst kluba demonstrētajam futbolam pēdējo gadu laikā. Sliktāk par Stramu nebūs.
13. Atalanta
Labākais papildinājums: Protams, Paloskī. Ļoti labs uzbrucējs, kurš sevi joprojām pierāda kā labu mid-table komandu zvaigzni.
Lielākais zaudējums: Nu nezinu, varētu būt Čigarīnī.
Komentārs: Ticu, ka viņu mājas spēlēs viņi savus punktus salasīs.
14. Sampdoria
Labākais papildinājums: Čigarīnī, man ļoti patīk šis spēlētājs.
Lielākais zaudējums: Te bez domāšanas jāsaka Soriāno.
Komentārs: Nezinu, jauns treneris, var arī apdedzināties.
15. Empoli
Labākais papildinājums: Viennozīmīgi - Alberto Džilardīno. Super ieguvums Toskānas klubam.
Lielākais zaudējums: Tonellī, bija stabils aizsargs, uz kuru varēja paļauties.
Komentārs: Baigi gribējās likt augstāk, tikai neatradu spraugu.
16. Chievo Verona
Labākais papildinājums: He, varbūt Sorentīno? Ko sakiet?
Lielākais zaudējums: Tā īsti neko tādu uzreiz nevaru iedomāties.
Kometārs: Būs grūts pretinieks jebkuram. Man jau pirmajā kārtā būs pārbaudījums.
17. Cagliari
Labākais papildinājums: Nu, veči, Boriello ir ko vērts arī šādā vecumā.
Lielākais zaudējums: Komandai nav būtisku zaudējumu.
Komentārs: Domāju, ka viņi paliks, kaut kā jūtu, ka tas sastāvs ir pietiekami kvalitatīvs.
18. Pescara
Labākais papildinājums: Droši vien, ka tas pats Kristante. Savā laikā par bargu naudu (priekš Pescaras standartiem) taču paŗgāja uz Benfiku, hehe.
Lielākais zaudējums: Te nu atkal bez domāšanas - Lapadula.
Komentārs: Daini, Biragī ir diezgan viduvējs malējais aizsargs, bet Kaprārī jau pagājušajā sezonā spēlēja pie viņem, 13 golus sasita, mēs viņu ķipa nopirkām un izīrējām atpakaļ.
Komentārs: Gaidu atraktīvu futbolu no Delfīniem. Veksmi Odo.
19. Palermo
Labākais papildinājums: Gacī.
Lielākais zaudējums: Franko Vaskezs.
Komentārs: Uzminiet, kurš treneris būs pirmais, kuru atbrīvos no darba šajā sezonā?
20. Crotone
Labākais papildinājums: Viss pelēks.
Lielākais zaudējums: Viss pelēks.
Kometārs: Nu te ir dirsā, nezinu, kas te būs, bet šī komanda tomēr ir zem šī līmeņa.

makaweli

Number of posts : 6543
Dzīvesvieta : Tukums

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  velnciemietis on Sestdiena Augusts 20, 2016 11:46 am

1. Juventus
2. Roma
3. Napoli
4. Inter
5. Milāna
6. Fiorentina
7. Lazio
8. Sassuolo
9. Torino
10. Genoa
11. Sampdoria
12. Udinese
13. Cagliari
14. Chievo
15. Atalanta
16. Palermo
17. Bologna
18. Empoli
19. Pescara
20. Crotone

velnciemietis

Number of posts : 16903
Dzīvesvieta : Varšava

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Lukstins88 on Sestdiena Augusts 20, 2016 11:48 am

1. Juventus
2. Roma
3. Inter
4. Napoli
5. Fiorentina
6. Milan
7. Lazio
8. Sussuolo
9. Sampdoria
10. Genoa
11. Torino
12. Chievo
13. Empoli
14. Atalanta
15. Udinese
16. Cagliari
17. Bologna
18. Pescara
19. Palermo
20. Crotone

Lukstins88

Number of posts : 29439
Dzīvesvieta : Ādaži

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vynilz on Sestdiena Augusts 20, 2016 1:26 pm

He, TM atkal apčakarēja mani. Kastans nav Sampā. Tā kā logos skatos to saitu ļoti daudz, tad ik pa laikam viņiem feils gadās. El-Arabi piemēram loga sākumā aizsūtīja uz Udinese pie done deals

Vynilz
Admin

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Vylks on Sestdiena Augusts 20, 2016 4:45 pm

1. Juventus
2. Roma
3. Napoli
4. Inter
5. Milan
6. Fiorentina
7. Torino
8. Sassuolo
9. Lazio
10. Sampdoria
11. Genoa
12. Bologna
13. Atalanta
14. Cagliari
15. Chievo
16. Udinese
17. Empoli
18. Palermo
19. Pescara
20. Crotone

Cīņa par čempionu titulu:
Neskatoties uz Pogbā aiziešanu, Juventus šķiet kļuvuši vēl stirprāki, īpaši ņemot vērā, ka galvenie ieguvumi ir no tiešajiem konkurentiem (Pjaničs un Igvains). Neredzu variantus pārējiem. Varētu būt pārsvars ap 10 punktiem vai pat vairāk. Ļoti ceru, ka kļūdos un intriga būs lielāka.

Cīņa par eirokausiem:
Domāju, ka Milānai izdosies atgriezties eirokausu zonā. Sassuolo daudz spēka atņems spēles Eiropas līgā, arī Sansones un Vrsaļko aiziešana ir būtiski zaudējumi. Lazio neskaidrības treneru jautājumā starpsezonā diez vai būs nakušas par labu, arī sastāvs nav kļuvis spēcīgāks. Viņi, ticamāk, būs zemāk tabulā, nevis augstāk. Cīņā par vietu sešiniekā drīzāk iesaistīsies Torino, ticu, ka Miha spēs izveidot labu komandu.

Cīņa par palikšanu A sērijā:
Krotones klubs šķiet galvenie pastarīši, nav īsti resursu. Arī Peskāras sastāvs pagaidām ir par vāju A sērijai. Palermo klaunāde ar nepārdomātajiem prezidenta Dzamparīni lēmumiem, visticamāk, turpināsies, būtiska arī Vaskesa aiziešana... Ceļš uz B sēriju.
Domāju, ka arī Empoli pēc treneru maiņas gaida smaga cīņa par palikšanu. Kaljāri šoreiz vajadzētu palikt.

Roma:
Liels prieks par Strotmana atgriešanos ierindā. Cerams vairs nebūs tik smagu traumu. Protams, kompensēt Pjaniča aiziešanu būs grūti. Ceru vārtos vārtos vairāk uzticēsies Alisonam nekā Ščensnijam, bet diez vai...

Vylks

Number of posts : 295

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  Sponsored content Today at 6:17 pm

Sponsored content

Atpakaļ uz augšu Go down

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Atpakaļ uz augšu

- Similar topics