Post  termometrs on Svētdena Augusts 21, 2016 8:58 pm

makaweli rakstīja:Niangs šķiet labs, bet pārāk daudz brāķa, kā jau niggeram.

Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  makaweli on Svētdena Augusts 21, 2016 8:59 pm

Nu psc, cik gan nepārliecinoši Belotī sita to pendeli, Donnaruma, nenoliedzami, labi nospēlēja, bet te es vairāk nopelnu liktu uz sitēju. Neko, paši vainīgi, bija izcila iespēja izraut neizšķirtu.

LE FORMAZIONI UFFICIALI:

CHIEVO VERONA (4-3-1-2): 70 Sorrentino; 29 Cacciatore, 3 Dainelli, 12 Cesar, 18 Gobbi; 19 Castro, 8 Radovanovic, 56 Hetemaj; 23 Birsa; 45 Inglese, 69 Meggiorini. A disposizione: 90 Seculin, 32 Bressan, 2 Spolli, 4 Rigoni, 5 Gamberini, 20 Sardo, 21 Frey, 27 Parigini, 31 Pellissier, 36 Costa, 95 Jallow, 97 De Paoli. Allenatore: Rolando Maran.

INTER (4-2-3-1): 1 Handanovic; 33 D'Ambrosio, 25 Miranda, 13 Ranocchia, 55 Nagatomo; 17 Medel, 7 Kondogbia; 87 Candreva, 19 Banega, 23 Eder; 9 Icardi. A disposizione: 30 Carrizo, 46 Berni, 5 Melo, 8 Palacio, 10 Jovetic, 11 Biabiany, 18 Erkin, 21 Santon, 27 Gnoukouri, 44 Perisic, 77 Brozovic, 94 Yao. Allenatore: Frank de Boer.

Es ceru, ka viņi pamanīsies naizčakarēt man vakaru. Ranokija mani uztrauc, ļoti uztrauc. Raksta, ka līdz loga aizvēršanās mirklim mēs vienu CB vēl parakstītsim, Garajs un kaut kāds zviedrs no Benfica pašlaik ir top kandidāti. Interesanti, ka Perišičs ir atstāts uz sola, pizdū, lai pasēž.
Jāuzmanās no Medžorīnī, viņš samērā daudz sasita starpsezonas draudzības spēlēs.

makaweli

Age : 30

Post  makaweli on Svētdena Augusts 21, 2016 9:54 pm

RAnokija sāk kā parasti - viss mierīgi. Tupariliks.

makaweli

Age : 30

Post  velnciemietis on Svētdena Augusts 21, 2016 10:22 pm

Tikmēr Pescara ņem piemēru no Burnley un pret Napoli jau 2-0 Smile Otrais gols kontrā 4 vs3 realizēts

Post  makaweli on Svētdena Augusts 21, 2016 10:48 pm

Peskara un Lazio pārsteidz. Sassuolo, pēc statistikas spriežot, vienkārši teš Palermo.

makaweli

Age : 30

Post  velnciemietis on Svētdena Augusts 21, 2016 11:06 pm

makaweli rakstīja:Pirmais puslaik pilīgā dirsā, neviens jēdzīgs moments kamēr Medžorīnī varēja atklāt rezultātu, kad izgāja pret Handanoviču. Tas ir psc, itkā lejasgala komanda spēlētu pret Kjēvo. Jebal, laikam redzēsim Perišiču otrajā puslaikā, varbūt arī Jovetiču.

Nu Dainis jau kaut kur rakstīja komentāru, ka Chievo grūti iesist, jūs laikam vēl vairāk visu atvieglojat Smile

Mertens jau tradicionāla impact sub Napoli 2-1

Čalim pietika ar trim minūtēm, lai panāktu 2-2. Otrajam golam, gan viss labais flangs labi nostrādā Mertenss kaut kā uzradās smailē

Post  makaweli on Svētdena Augusts 21, 2016 11:20 pm

Kaut kāds, pēc uzvārda spriežot, niggers cenšas to pašu izdarīt Atalantas rindās.

makaweli

Age : 30

Post  makaweli on Svētdena Augusts 21, 2016 11:25 pm

Ble, tas mans niggers ir pilnīgs nulle, es viņu izmestu tajā mēslainē, no kurienes viņš arī nācis.

Ok:

Napoli: Reina, Hysaj, Albiol, Koulibaly, Ghoulam; Allan, Jorginho, Hamsik; Callejon, Milik, Mertens
bench: Rafael, Sepe, Strinic, Valdifiori, Maggio, Zielinski, Chiriches, Gabbiadini, L Insigne, Grassi, R Insigne, Laciski

Milan: Donnarumma; Abate, Gomez, Romagnoli, De Sciglio; Kucka, Montolivo, Bonaventura; Suso, Bacca, Niang
Diego Lopez, Gabriel, Vangioni, Antonelli, Ely, Calabria, Jose Mauri, Honda, Locatelli, Sosa, Luiz Adriano, Lapadula

Niangs piespēlē gar vārtiem Abate pārsit pāri no pieciem metriem. Pirmais trauksmes zvans mājiniekiem
Mertenss klasiski ieiet soda laukumā trāpa pa tālo stabu atlēkošā nonāk pie Mīlika un polis no vārtu priekšas panāk 1-0. Igvains stabili būtu trāpījis pa Donnarumu vai pārsitis pāri vārtiem Very Happy
Mertenss turpina vazāt Abati, šoreiz lielisks seivs Donnarumas izpildījumā

Pēdējo reizi labojis velnciemietis Sestdiena Augusts 27, 2016 10:19 pm; labots 1 reizi

Post  termometrs on Sestdiena Augusts 27, 2016 10:16 pm

zaibis, whoscored, tā lažo, ka jebal. vajag tās visas Ķīnas un Argentīnas?! zb.

termometrs

Post  velnciemietis on Sestdiena Augusts 27, 2016 10:24 pm

Vēl viens moments Napoli pēc Mertensa iniciatīvas, bet sanāk nopelnīt stūra sitienu, kuru ar galvu realizē Miliks un jau 2-0

Post  termometrs on Sestdiena Augusts 27, 2016 10:26 pm

vienīgais Napolī spēlētājs, kurš būtu jātur pie stūra, protams, ka ir pilnīgi viens. pilnīgi. nu vispār blakām neviena nebija. psc. Neutral vieglāku golu ar galvu no stūra iesist nav iespējams.

termometrs

Post  velnciemietis on Sestdiena Augusts 27, 2016 10:40 pm

Nu viņš tur tā ačgārni iepakaļus bija, šķiet, ka vienkārši izleca visaugstāk.

Milāna galīgi nemāk iziet no Napoli presinga pozicionālā uzbrukumā, Bakka šķiet, ka bumbu pretinieka soda laukumā saņēma vienreiz, bet pats saminstinājās un aizsargs bumbu atņēma. Tik un tā brīnos, ka par kādu no Napoli aizsargiem EPL sola trakas naudas Very Happy

Post  velnciemietis on Sestdiena Augusts 27, 2016 11:01 pm

Milāna retu reizi tiek cauri Napoli centram, pietiek ar bumbas nogādāsanu Niangam, kurš soda laukumā tiek garām Hisajam un no asa leņķa pārspēj Reinu 2-1. Neapmierināto Sarrī tiesnesis izraida uz tribīnēm
Lol Suso panāk 2-2 labi trāpa augšējā stūrī, tāds pusmoments uz līdzenas vietas Milānas izpildījumā. Norakstītu uz Napoli defa nespēju izsist bumbu normāli ārā no soda laukuma Very Happy

Post  termometrs on Sestdiena Augusts 27, 2016 11:06 pm

neticami. lūk jums arī Montellas impakts - lai Milāna kādreiz atspēlētos no 2:0 pret spēcīgu komandu kopš 2007. gada? nereāli. par šīm 60 minūtēm Montellam jau varētu celt skulptūru Milāna, jo tik debīli spēlētāji atspēlējas pret Napolī no 2:0 ir vnk jebal.

termometrs

Post  velnciemietis on Sestdiena Augusts 27, 2016 11:10 pm

Drīzāk par to, ka labi noskaņoja komandu iznākt uz 2. puslaiku neskatoties uz 0-2 drīzāk. Montellam darbiņš kā iziet no presinga vēl priekšā Wink

Post  termometrs on Sestdiena Augusts 27, 2016 11:12 pm

nu, tad tur tādi dalbajobi spēlē, ka tādi cilvēki kā Inzagī un Miha nevarēja viņus motivēt. Montella paņēma un motivēja. nezinu ko viņš dara, moš mietus dirsā bāž, bet inteliģences līmenis Milānas spēlētāju starpā ir negatīvs.

termometrs

Post  velnciemietis on Sestdiena Augusts 27, 2016 11:24 pm

Atkal Mertenss pa savai modei uzbrūk, šoreiz pie Donnarumas atsistā sitiena pirmais Kaljehons un 3-2

Post  velnciemietis on Sestdiena Augusts 27, 2016 11:26 pm

termometrs rakstīja: nezinu ko viņš dara, moš mietus dirsā bāž, bet inteliģences līmenis Milānas spēlētāju starpā ir negatīvs.

Kuckas sarkanā par nesportisku uzvedību šito apliecina Very Happy Un arī Nianga otra dzeltenā par sodu pret Pepi Reinu Very Happy

Post  Sponsored content Today at 4:57 am