Lapa 6 no 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Apskatīt iepiekšējo tematu Apskatīt nākamo tematu Go down

Re: Serie A sezona 2016/2017

Post  termometrs on Svētdena Septembris 11, 2016 9:56 pm

vot kā. šodien pilns nets ar jokiem un memiem par to, cik priecīgs ir Hārts par Bravo neveiksmīgo debiju City vārtos. pašam Hārtam vēl sliktāk, jo City vismaz nezaudēja.

termometrs

Number of posts : 25836
Join date : 09.07.10
Dzīvesvieta : Mezim, dļa pizdi ņezameņim

Atpakaļ uz augšu Go down

Post  makaweli on Pirmdiena Septembris 12, 2016 5:54 pm

Tātad - mača rezumē: Ikardī izcils uzbrucējs, ja nemaldos, viņam šosezon no 4 sitieniem ir 3 gūti vārti. Protams, neiztikām bez grēkāžiem, šoreiz tas ir, nē, jūs neuzminējāt, tas nav Nagatomo, tas ir Perišičs. Viņš pieņēma visnepareizākos lēmumus, nekad tā īsti nespēja apspēlēt savu tiešo pretspēlētāju, visi krosi pēc piena, konkrēts flops. Vajadzēja laikam vasarā nogrūst kādam par kādiem 40 miljoniem, tagad jau vērtība būs kritusies.
Aizsardzība joprojām nepārliecina, Medels arī viens netiek galā ar savu uzdevumu, jācer, ka tas Mariu dos savu artavu. Protams, jāuzslavē Handanovičs, vairākas reizes glāba no otro vārtu zaudējuma, kas nozīmētu totālu fiasko konkrētajā spēlē.

Post  termometrs on Piektdiena Septembris 16, 2016 11:29 am

nu, ko? pirmās runas par to, ka De Būrs varētu tikt atlaists. Neutral piedur itāļu medija. Kapello varētu stāties vietā, ja zaudēs pret Juvi. nez par ko vadība domā (ja tā ir taisnība), dodot iespēju apgriest sezonu pret Juvi, pret kuriem nevienam nav izredžu?

Maks vēl neko nav ielicis, tad nu:

Inter: Handanovic; D’Ambrosio, Miranda, Murillo, Santon; Joao Mario, Medel; Candreva, Banega, Eder; Icardi
bench: Carrizo, Melo, Kondogbia, Palacio, Jovetic, Biabiany, Ranocchia, Gnoukouri, Perisic, Nagatomo, Yao, Miangue

Juventus: Buffon; Benatia, Bonucci, Chiellini; Lichtsteiner, Khedira, Pjanic, Asamoah, Alex Sandro; Dybala, Mandzukic
bench: Neto, Audero, Barzagli, Rugani, Dani Alves, Evra, Hernanes, Lemina, Cuadrado, Pjaca, Higuain

velnciemietis

Number of posts : 16905
Join date : 26.07.12
Dzīvesvieta : Varšava

Post  makaweli on Svētdena Septembris 18, 2016 7:01 pm

Kaut nu mēs nepazemotos atkal, ta zajebal jau.

makaweli

Age : 30

Post  velnciemietis on Svētdena Septembris 18, 2016 7:05 pm

Intensīvs sākums Smile
Pārsteidz, ka Igvains uz beņķa

Post  makaweli on Svētdena Septembris 18, 2016 7:54 pm

Pirmais puslaiks galā. Mani sliktākie spēlētāji ir abi malējie aizsargi, viens (D`Ambrozio) nepārtraukti aizsardzībā iekrīt, otrs ir nāves bailēs atdot kādu neparastāku/ne banālu piespēli, bet Santons vismaz aizsardzībā normali nospēlēja.
Bija abām komandām iespējas iesist, bet domāju, ka neizšķirts pēc nospēlēta puslaika ir godīgs rezultāts.
Pašlaik izskatās, ka sevi neapkaunosim šovakar. Bet vēl jau laiks ir.

makaweli

Age : 30

Post  velnciemietis on Svētdena Septembris 18, 2016 8:11 pm

Alegrī iztērējis vienu maiņu Benatijas vietā piespiedu kārtā laižot Barzaljī.

Post  velnciemietis on Svētdena Septembris 18, 2016 8:18 pm

makaweli rakstīja:
Pašlaik izskatās, ka sevi neapkaunosim šovakar.

Juve pagaidām 2. puslaikā pilnībā iespiests savā laukuma pusē. Dominējat pat Smile

Post  velnciemietis on Svētdena Septembris 18, 2016 8:30 pm

D'Ambrosio palaiž garām Sandro, piespēle gar vārtiem un Lihtenštainers noslēdz apsteidzot Kandrevu, kuram pirms tam bija lieliska iespēja izcelties, bet šķīra centimetri. Vobšem 1-0 Juve reāli pirmajā uzbrukumā 2. puslaikā, kad nospēlētas jau kādas 20 minūtes

Post  velnciemietis on Svētdena Septembris 18, 2016 8:31 pm

Inter uzreiz izlīdzina pēc Banegas stūra sitiena Ikardi uzvar 2. stāvā un 1-1

Igvains iznāk uz pēdējām ~20 minūtēm Mandžukiča vietā, De Būram pagaidām Edera vietā iznācis Perišičs un Melo nāk Medela vietā

Asamoa atved golu uz saviem vārtiem, izceļās Perišičs tādā pašā modē kā Ikardī un Inter 2-1

Beigās bez Banegas otrās dzeltenās Inter notur uzvaru 2-1. Varam sveikt Maku, jo gadus 4 šķiet, ka nebija vinnēts šajā derbijā

Post  makaweli on Svētdena Septembris 18, 2016 9:06 pm

Super! Es priecīgs. Ikardī aizvadīja ideālu spēli, kaut gan viņš jau parasti labi spēlē. Juve izskatījās kaut kā mīksti, bez motivācijas, hz. Nākamajā spēlē ļoti trūks Banegas, kurš nopelnījas ļoti nevajadzīgu noraidījumu. Es ceru, ka nākamajā kārtā mēs atkal neizskatīsimies kā pret Hapoel. Neticami, bet šodien abi centra aizsargi bija vienkārši nevainojami, Miranda gan ir daudz pieredzējis un profesionāls aizsargs, un par viņu tā teikt nebūtu nekas pārsteidzošs, bet viņam vēl ir kolēģis, kurš nav ne tik profesionāls, ne pieredzējis par viņu gan man liels pārsteigums. Laikam De Būrs būs lieliski nomotivējis čaļus. Labi, es dikti priecīgs. Tagad tabula arī vairs tik traģiski neizskatās.

makaweli

Age : 30

Post  velnciemietis on Svētdena Septembris 18, 2016 10:13 pm

Tehniskas problēmas ar dekoderi, tik tagad pieslēdzos Fiorentinas Romas mačam. Pagaidām izskatās Roma saimnieko pilnībā

Nu jau beigās vispār bez laukuma vidusdaļas sāka joņot tik bez gūtajiem vārtiem pagaidām

Post  makaweli on Svētdena Septembris 18, 2016 10:40 pm

Džeko kā jau vienmēr - sit garām savas izdevības. Salahu mājinieku fani, protams, izsvilpj. Nezinu, bija jau arī Fiorei labas iespējas, bija arī pusiespējas. Bija tas spēles nogrieznis, kad Roma bija pilnībā pārņēmusi spēli, bet tad, uz puslaika beigām, Fiore lēnām atbīdīja notikumus uz laukuma vidusdaļu. Tam nigeram ir 30 gadi? Nereāli.

makaweli

Age : 30

Post  velnciemietis on Svētdena Septembris 18, 2016 11:29 pm

Entie piegājieni vārtiem, beigās Badeļs pamanās iesist no distances kaut arī bumba izgāja caur kājām Kaļiņičam, kurš bija aizmugurē Fiorentina 1-0

Ricolī beigās pielikto 4 minūšu vietu ļauj spēlēt 8, bet nu Roma tomēr nespēj neko realizēt no izveidotā un beigās paliek tukšā

Post  makaweli on Otrdiena Septembris 20, 2016 1:44 pm

Sen nebiju redzējis nevienu Lazio spēli, manuprāt, Danilo Kataldi ir ļoti progresējis,pat salīdzinot ar iepriekšējo sezonu. Viņa piespēļu klāsts ir tiešām plašs un kvalitatīvs. Paskatīšos arī šavakar, kā viņš izskatīsies pret spēcīgākiem pretiniekiem.

makaweli

Age : 30

Post  makaweli on Trešdiena Septembris 21, 2016 8:32 pm

Vakar Lazio mani sarūgtināja, ļoti zema kvalitāte, īpaši aizsardzībā.
Pa to laiku šodien - kādu golu ieliek Simone Verdī, Viviāno pat nespēja noticēt, ka tas ielidoja iekšā, psc. Bet puslaiks stabili uz 0-0 bija nospēlēts.

Post  makaweli on Trešdiena Septembris 21, 2016 8:50 pm

Kad es skatījos spēli, šķita, ka vārtsargs varēja nospēlēt krietni labāk tajā epizodē. Bet čalis normāli ieskrējies.